2021’de Sizi Zenginleştirecek En Ucuz 5 Altcoin

2021’de Sizi Zenginleştirecek En Ucuz 5 Altcoin

Kripto Para Haberleri Kripto Teknik Analiz
Mart 30, 2021 tarafından Aleyna YILMAZ
1177
Kripto para dünyasını çevreleyen sürekli artan yutturmaca ile BitBoy Crypto'nun Ben, bu hafta sizi zengin edecek en ucuz beş altcoin hakkında ilginç bir video yayınladı. Dahası, BitBoy Crypto genellikle kripto ve bunun üzerinden nasıl para kazanılacağı ile ilgili videolar yayınlar.
1612462375_maxresdefault
  • BitBoy Crypto sizi zengin edecek en ucuz altcoinleri açıkladı.
  • VET, ONE, BTT, HOT ve NPXS en ucuz altcoinlerdir.

Kripto para dünyasını çevreleyen sürekli artan yutturmaca ile BitBoy Crypto’nun Ben, bu hafta sizi zengin edecek en ucuz beş altcoin hakkında ilginç bir video yayınladı. Dahası, BitBoy Crypto genellikle kripto ve bunun üzerinden nasıl para kazanılacağı ile ilgili videolar yayınlar.

Büyük Kazançlar için En İyi 5 Altcoin

Aşağıda, büyük kazançlar sağlayacak ilk beş altcoin bulunmaktadır. Bu kripto para birimleri asla Bitcoin ile aynı seviyelere ulaşmasa da, hala potansiyeli olan en iyi altcoinlerden bazılarıdır.

VeChain (VET)

VeChain, ucuz kripto altcoinlerin BitBoy Crypto listesinde 1 numaradır. Dahası, 2018’den beri hayranlarına Mesleki Eğitim ve Öğretimden bahsediyor. Buna ek olarak Ben, Mesleki Eğitim ve Öğretim dışında tedarik zinciri izleme alanında daha güçlü bir proje olmadığını söyledi.

CoinGecko’ya göre, VET fiyatı yazım sırasında 0,092 dolar.


VET / USDT Fiyat Tablosu (Kaynak: TradingView)

VET / USDT Fiyat Tablosu (Kaynak: TradingView)

Dahası, BitBoy Crypto, VET’in fiyatın çok düşük olduğu 2020 yazından bu yana yükseldiğini de sözlerine ekledi. Sonuç olarak, VET boğa koşusu için tüm kripto alanında en iyi potansiyele sahip ve bu yılın sonunda 2 dolara kadar yükselebilir.

Harmony (ONE)

Harmony, 2019’da Binance’de başlatılan projelerden biridir. Üstelik topluluk bunu 1 dolar bir token olarak adlandırıyor. Dahası, BitBoy Crypto dolaşımdaki arzdaki 9 milyar doların aslında korkunç olmadığını da sözlerine ekledi.

CoinGecko’ya göre, yazı yazılırken ONE fiyatı 0,21 dolar.


ONE / USDT Fiyat Tablosu (Kaynak: TradingView)

Dahası, ONE oldukça iyi bir niş içinde olan iyi bir proje. Ancak kripto, Ethereum’un ölçeklendirme sorunlarını yakın gelecekte çözmeyi hedefliyor. Ek olarak, ONE, güvenilir bir ETH köprüsü ile birlikte gelen bir parçalama protokolüdür.

Ayrıca, ONE geçen ay %700 arttı. Bununla birlikte, kripto para birimi sert bir şekilde pompalandı ve daha yapılacak çok şey olabilir.

BitTorrent (BTT)

BitTorrent, tonlarca yutturmaca ile başlatılan ancak asla gerçekleşmeyecek gibi görünen ilginç bir projedir. Dahası, BitBoy Crypto, BTT’nin önceki 2019 tüm zamanların en yüksek seviyesini gölgede bıraktığını ve daha fazlasını aradığını açıkladı. CoinGecko’ya göre, BTT fiyatı yazı yazılırken 0,0036 dolar.

BTT / USDT Fiyat Tablosu (Kaynak: TradingView)

Kullanıcıların dosya veya torrent paylaşmasını sağlayan kripto olmayan bir web sitesiydi. Temel olarak, kullanıcılar bir film veya müzik indirme gibi bir dosya isterse, BTT kullanıcılarının tümü dosyanın küçük parçalarına sahip olur ve her biri kullanıcılara kendi küçük bölümlerini gönderir. Tüm farklı dosya parçalarını aldığınızda, bunlar bir araya getirilerek kullanıcılara dosyaya tam erişim sağlanır.

2019’da Justin Sun, kripto projesi Tron’un BitTorrent’i satın alarak blockchain dünyasına girmesine yardımcı olacağını duyurdu. Bu, kripto tarihindeki en büyük alımlardan biriydi. Bu olay BTT’nin piyasa değeri ile birlikte fiyatını artırmasına neden oldu.

Holochain (HOT)

BitBoy Crypto’ya göre Holochain, blockchain’in ötesinde düşünmeye cesaret eden birkaç projeden biri. Dahası, Holochain, blockchain fikrini alır ve onu genişleterek holochain’i blockchain’in sunduğu her şeyden daha hızlı ve merkezi olmayan hale getirir.

CoinGecko’ya göre, yazım sırasında HOT fiyatı 0,01 dolar.


HOT / USDT Fiyat Tablosu (Kaynak: TradingView)

Dahası, Holochain kısa süre önce Elemental Chat adlı bir uygulamayı başlattı. Ancak Elemental Sohbet, Holochain için araç setinde yer alan Holochain ürünlerinden yalnızca biridir.

Pundi X (NPXS)

Pundi, BitBoy Crypto’nun 2018’de kanalında yaptığı ilk para incelemelerinden biridir. Fiyat bugünlerde yaklaşık yarım kuruşla geliyor. Şimdi, 2021’de oldukça yeniden canlandı.

CoinGecko’ya göre, NPXS fiyatı, yazı yazıldığı sırada 0,0073 dolar.


NPXS / USDT Fiyat Tablosu (Kaynak: TradingView)

Yukarıdaki tabloya göre NPXS, 2018’den itibaren tüm zamanların en yüksek fiyatını bile gölgede bırakmadı. Bununla birlikte, geri dönmek ve tüm zamanların en yüksek seviyesini kaydetmek için hala büyük bir pompaya ihtiyacı var. Ayrıca NPXS, insanların kriptolarını harcayabilmeleri için bir satış noktası platformudur. Son zamanlarda, NPXS fiyatları, arzlarını azaltmak için bir token yakma duyurusu nedeniyle yükseldi.

NOT: Yatırım tavsiyesi değildir.

Kaynak: https://coinquora.com/5-cheapest-altcoins-that-will-make-you-rich-in-2021/

Add a comment