2021’de Vechain Solid Potansiyeli Nasdaq Tarafından Tanındı

2021’de Vechain Solid Potansiyeli Nasdaq Tarafından Tanındı

Kripto Para Haberleri
Mayıs 29, 2021 tarafından Ali Bertay SOLAK
841
Menkul kıymetler satın alabileceğiniz ve ticaret yapabileceğiniz dünyanın ilk elektronik borsası Nasdaq, Vechain (VET) potansiyelini kabul etti. Nasdaq, özellikle VET'in 2021'de karlı olması muhtemel kripto pazarındaki sanal varlıklardan biri olduğunu belirtiyor.
coin cryptocurrency Vechain VET against the main alitcoins the Ethereum, dash, litecoin
  • Nasdaq, bu yıl Vechain (VET) potansiyelini kabul etti.
  • VET, dünyadaki bazı güvenilir isimler tarafından geliştirilmiştir.

Menkul kıymetler satın alabileceğiniz ve ticaret yapabileceğiniz dünyanın ilk elektronik borsası Nasdaq, Vechain (VET) potansiyelini kabul etti. Nasdaq, özellikle VET’in 2021’de karlı olması muhtemel kripto pazarındaki sanal varlıklardan biri olduğunu belirtiyor.

İtalya, Milano Politeknik Üniversitesi’nden Pietro Palamara, yakın zamanda kripto para birimleri içeren blok zinciri hakkında akademik bir tez yaptı. Özellikle şunları söyledi:

“Vechain’in geliştiricileri, akıllı sözleşmelerin ve blockchain teknolojisinin potansiyellerini kullanarak sahte ürünler pazarının tehdidini tamamen ortadan kaldırmayı hedefliyor.”

Ayrıca, VET’in dünyanın en büyük isimlerinden bazıları tarafından yaratılan dijital bir para birimi olduğunu belirtiyor. “Vechain, Ethereum blok zincirine dayalı izinli bir blok zinciri platformudur, Şangay merkezli Çinli BaaS şirketi BitSe tarafından geliştirilmiştir ve IBM, Louis Vuitton ve Alibaba’nın eski yöneticileri tarafından kurulmuştur” dedi.

Ayrıca, Nasdaq’ın yanı sıra, VET, Twitter’da “Tüm Sokakların Kurtları” olarak da bilinen Scott Melker’in dikkatini çekti. FOX ile yaptığı röportajda Melker, VeChain’in tedarik zinciri yönetimini geliştirdiği için inanılmaz bir şirket olduğunu söyledi. Ayrıca mesleki eğitimin birçok büyük şirket ve kurum için sorunları çözebileceğini de açıklıyor.

Kaynak: https://coinquora.com/vechain-solid-potential-in-2021-recognize-by-nasdaq/

Add a comment