ABBC Coin, AAVE ve Fantom (FTM) Fiyatlarında Artış Var

ABBC Coin, AAVE ve Fantom (FTM) Fiyatlarında Artış Var

Kripto Para Haberleri
Mayıs 1, 2021 tarafından Ali Bertay SOLAK
878
ABBC Coin şu anda fiyatı yükselirken yükseliş ivmesi yaşıyor. Spesifik olarak, ABBC Coin 21 Nisan'da 0.12 dolardan yazı yazarken 0.42dolara yükseldi.
aave-nedir-atokenlar-flas-krediler
  • ABBC Coin, 21 Nisan’da 0,12 dolardan 0,42 dolara yükseldi.
  • FTM, 23 Nisan’da 0.33 dolarlık düşük bir fiyattan bugün 0.73 dolara fırladı.
  • AAVE 25 Nisan’da 314.75 dolardan 28 Nisan’da 486.71 dolara yükseldi ve dört günde %54 artış gösterdi.

ABBC Coin şu anda fiyatı yükselirken yükseliş ivmesi yaşıyor. Spesifik olarak, ABBC Coin 21 Nisan’da 0.12 dolardan yazı yazarken 0.42dolara yükseldi. Bu, dokuz günde %250’lik bir ralliyi vurguluyor.

Ardından, FTM 23 Nisan’da 0.33 dolarlık düşük bir fiyattan bugün 0.73 dolar a fırladı. Nitekim, jeton yedi günde %121 oranında geri dönüş yaptı. Yukarıdakilerle birlikte, AAVE ayrıca büyük gelişmeler gösterdi. AAVE 25 Nisan’da 314.75 dolardan 28 Nisan’da 486.71 dolara yükseldi ve dört günde %54 artış gösterdi.

Fiyatta yaşanan güçlü ralli, ağ yükseltmelerinin, likidite madenciliğinin ve kazançlı alışveriş ödül programlarının bir sonucudur.

ABBC Coin Rallisinin Arkasındaki Neden

2017’deki başlangıcından bu yana, ABBC Vakfı bugüne kadar birçok önemli kilometre taşına ulaştı. Dahası, şu anda bazı önemli borsalarda listeleniyor ve yakın gelecekte daha fazlasını entegre etmeyi hedefliyor. Son zamanlarda, bir e-ticaret alışveriş platformu olan Buyaladdin, Mayıs ayında ABBC Coin (ABBC) için bir etkinlik düzenleyeceğini tweetledi.

İlginç bir şekilde, bu önemli etkinlik sayesinde kazananlar bir ABBC parası ile 100 dolar değerinde eşya satın alabilirler. Bu nedenle, madeni paranın satın alma çılgınlığını, dolayısıyla fiyatında bir artışı tetikledi.

Bu nedenle, göreli güç endeksi (RSI) şu anda 83’ün üzerinde. Ayrıca paritenin 0,38 ila 0,44 dolar aralığında güçlü bir arza tanık olması muhtemel.

Fantom (FTM)

Dijital varlık yönetimi şirketi HyperChain, 2018 yılında Fantom ekosistemine 2,5 milyon dolarlık yatırım yaptı. 2021’e Hızlı İlerleme, HyperChain, FTM tokenleri satın alarak Fantom ekosistemine 15 milyon dolar yatırım yaptı.

Ek olarak, Fantom’un Perşembe günü Go-Opera adlı en son ağ yükseltmesinden bir destek aldığı bildirildi. Ekibe göre, yükseltme, ağ performansını ve güvenilirliğini kökten bir şekilde artıracak ve ortalama nihai olma süresi yaklaşık bir saniyeye düşecek.

Dahası, Fantom, SuperFarm, Clover ve Orion Protokolü ile bağları duyurdu. 5 Nisan’da Fantom, teknolojisinin Afganistan Demiryolu Otoritesi tarafından verimliliği ve şeffaflığı artırmak için kullanılacağını duyurdu. Tüm bunlar, Fantom’un başardığı şeylerin listesi arasında yer alıyor.

AAVE

Özellikle, AAVE 27 Nisan’da bir likidite madenciliği programı başlattı. Mevcut program Temmuz ayına kadar devam ediyor. Nitekim, bu programın borçlanma ve borç verme faaliyetini artırması ve daha fazla yatırımcının ilgisini çekmesi muhtemeldir.

Likidite madenciliği, yatırımcıları, toplam değerin büyük bir kısmını hala kilitli tutan protokolün sürüm 1 yinelemesinden geçmeye çekebilecek Aave V2’de tanıtıldı.

Özetle, ABBC, Fantom ve AAVE için yukarıdaki tüm başarılar, fiyat artışına önemli bir katkıdır.

Kaynak: https://coinquora.com/abbc-coin-aave-and-fantom-ftm-surge-in-price/

Add a comment