ABD Tarafından Düzenlenen Kripto Değişimi Apple Pay, Google Pay, Samsung Pay Üzerinde Uygulandı

ABD Tarafından Düzenlenen Kripto Değişimi Apple Pay, Google Pay, Samsung Pay Üzerinde Uygulandı

Kripto Para Haberleri
Mart 18, 2021 tarafından Aleyna YILMAZ
627
ABD tarafından düzenlenen kripto borsası CoinZoom, Apple Pay, Google Pay ve Samsung Pay'e destek ekledi. Bu sayede kullanıcılar artık Bitcoin bakiyelerine bakabilir ve söz konusu ödeme ağları altındaki tüccarlarla etkileşime girebilirler.
Visa-card
  • CoinZoom artık Apple Pay, Google Pay ve Samsung Pay için destek ekledi.
  • Bu yeni hizmet, ister fiziksel ister sanal olsun, tüm CoinZoom Visa kart sahipleri için mevcuttur.
  • Müşteriler CoinZoom Pro uygulamasını Google Play ve App Store üzerinden indirebilirler.

ABD tarafından düzenlenen kripto borsası CoinZoom, Apple Pay, Google Pay ve Samsung Pay’e destek ekledi. Bu sayede kullanıcılar artık Bitcoin bakiyelerine bakabilir ve söz konusu ödeme ağları altındaki tüccarlarla etkileşime girebilirler.

Bir basın açıklamasına göre, kullanıcılar artık söz konusu ödeme yöntemlerine CoinZoom Visa kartı aracılığıyla erişmeye başlayabilecek. Bunu yapmak için, yalnızca söz konusu Visa kartını uygun cihazlarına eklemeleri gerekir. Elbette, kullanıcılar bakiyelerini kullanmaya devam edebilir ve Visa borçlarını kabul eden mağazalarda işlem yapabilirler.

Müşteriler, fiziksel Visa kartlarının yanı sıra, Google Play ve App Store’dan CoinZoom Pro uygulamasını indirerek Visa kartlarına sanal olarak da erişebilirler.

CoinZoom CEO’su Todd Crosland, kullanıcılarının günlük satın alımlar için 2020’den beri söz konusu Visa kartlarından keyif aldıklarını söyledi. Bu nedenle, kripto paranın kitlesel olarak benimsenmesi için “yenilikçi yollar aramaya” mahkum edilmişlerdir.

Crosland ekledi,

“Apple Pay, Google Pay ve Samsung Pay’i eklemek, kullanıcıların kripto para birimi bakiyelerini harcamalarını daha da kolay ve rahat hale getirecek.”

CoinZoom, müşterilerin kripto varlıklarını çok sayıda tüccar arasında satın alma işlemleri için kullanmalarına olanak tanıyan bir kripto para birimi değişimidir. Kurucu üyeleri ve önceki şirketleri CFTC, FINRA ve NFA tarafından düzenlenmiştir.

Şu anda yalnızca ABD merkezli müşteriler CoinZoom’un Visa kartlarına erişebilir. Ancak platform, bu hizmeti uluslararası kullanıcıların hizmetine sunacaklarını söyledi.

Kaynak: https://coinquora.com/this-us-regulated-crypto-exchange-just-implemented-apple-pay-google-pay-samsung-pay/

Add a comment