ADA Dalgası Ortasında, Flare Network Cardano’yu Entegre Etmeyi Düşünüyor

ADA Dalgası Ortasında, Flare Network Cardano’yu Entegre Etmeyi Düşünüyor

Kripto Para Haberleri
Mart 22, 2021 tarafından Aleyna YILMAZ
817
Flare Network, yakında Cardano'yu (ADA) blockchain ağına entegre edebilir. Bir Twitter anketinde Flare ağı, tüm kripto topluluğuna Cardano'ya bir F-Asset olarak destek katıp katmaması gerektiğini sordu.
Immersion-Imagery-Cardano-1-scaled-1
  • Flare Network, yakında Cardano’yu (ADA) ağına entegre edebilir.
  • Bu olduğunda, Cardano, Flare Network aracılığıyla bir F-Varlık olarak çalışacaktır.
  • Mevcut Cardano (ADA) fiyatı 1.20 dolardır.

Flare Network, yakında Cardano’yu (ADA) blockchain ağına entegre edebilir.

Bir Twitter anketinde Flare ağı, tüm kripto topluluğuna Cardano’ya bir F-Asset olarak destek katıp katmaması gerektiğini sordu.

Basında, anket Cardano lehine 16.147’den fazla oy aldı. Aslında, ankete katılanların yaklaşık %84’ü Flare’nin önerisi lehine büyük desteklerini paylaştı. Yazım sırasında, anketin sona ermesine 5 iş gününden daha az zaman kaldı.

Tweet hakkında, Flare resmen sordu,

“ADA bir F-Varlık olarak entegre edilmeli mi?”

Entegrasyon kapsamında, Cardano ve Flare kullanıcıları birçok avantaj elde edecek. Entegrasyon, ADA’nın halihazırda F-Varlık olarak çalışan diğer birçok kriptoyla ticaret yapması için bir şans bile yaratacak.

Özellikle XRP, Litecoin (LTC), Stellar Lumens (XLM) ve Dogecoin (DOGE) gibi diğer birkaç dijital varlık zaten F-Assets olarak çalışıyor.

Ayrıca, Coinbase Pro kısa süre önce Cardano için destek ekledi. Coinbase Pro, Cardano desteğini açıkladıktan kısa bir süre sonra, ADA fiyatı %20’nin üzerinde arttı. ADA dalgalanmasının ortasında, şirket yakın zamanda Mary hard fork ile Goguen dönemini başlattı. Önümüzde 5 anket günü daha olduğu için, birçok kişi Flare Network’ün ADA’yı entegre edip etmeyeceğini görmek için bekliyor.

Kaynak: https://coinquora.com/flare-network-considers-integrating-cardano/

Add a comment