ADA Dalgası Ortasında, Twitter, Charles Hoskinson’ın Hesabını Doğruladı

ADA Dalgası Ortasında, Twitter, Charles Hoskinson’ın Hesabını Doğruladı

Kripto Para Haberleri
Mart 19, 2021 tarafından Ali Bertay SOLAK
961
Cardano (ADA) CEO'su Charles Hoskinson artık doğrulanmış bir Twitter hesabına sahip. Ancak, hesap doğrulaması platformdan ayrılma tehdidinden sonra geldi.
cardano-ada-kurucusu-twitterda-nihayet-onayli-hesap-rozetini-aldi
  • Cardano (ADA) CEO’su Charles Hoskinson nihayet Twitter’dan çok beğenilen mavi doğrulama rozetini aldı.
  • Hoskinson’ın Twitter doğrulama başarısı, Twitter’dan kalıcı olarak ayrılacağını bildirmesinin ardından geldi.
  • ADA ağı tamamen olgunlaştığında, Ethereum projelerinin Cardano’ya taşınacağını söylüyor.

Cardano (ADA) CEO’su Charles Hoskinson artık doğrulanmış bir Twitter hesabına sahip. Ancak, hesap doğrulaması platformdan ayrılma tehdidinden sonra geldi. Hoskinson yıllardır Twitter’da doğrulanmaya çalışıyor. Cardano topluluğuna Twitter’dan kalıcı olarak ayrılmayı düşündüğünü bile bildirdi.

Hoskinson, hesabı doğrulanmadığı için dolandırıcıların kripto yenilerini dolandırmak için kişiliğini kullandığını söyledi.

Hoskinson,

“Doğrulamaya giden bir yol yoksa, Twitter’dan ayrılmayı düşünüyorum. Kimliğe bürünme sorunlarını çözmenin tek yolu bu gibi görünüyor. Twitter beni hayal kırıklığına uğrattı, onlar sahtekarlığı, dolandırıcılığı ve kimliğe bürünmeyi umursamıyor gibi görünüyor. ” diye tweet attı.

Aleksandra Huk da dahil olmak üzere birçok önde gelen kripto savunucusu, Hoskinson’ı desteklemek için konuyla ilgili endişelerini paylaştı.

Dahası, Hoskinson, hesabı başarıyla doğrulanana kadar yanında duran herkese teşekkür etti.

Ayrıca Hoskinson geçtiğimiz günlerde 100’den fazla kripto bazlı şirketin Ethereum’dan Cardano’ya taşınacağını söyledi.Özellikle bu şirketlerin Ethereum’dan çıkacağını ve ADA ağı tamamen olgunlaştığında Cardano’ya taşınacağını söyledi.

Kaynak: https://coinquora.com/amid-ada-surge-twitter-verifies-cardano-ceos-account/

Add a comment