ADA-Etiyopya Anlaşması İmzalandı

ADA-Etiyopya Anlaşması İmzalandı

Kripto Para Haberleri
Nisan 6, 2021 tarafından Aleyna YILMAZ
707
Birkaç gün önce Cardano (ADA) CEO'su Charles Hoskinson, ADA'nın Etiyopya hükümeti ile yaptığı anlaşma hakkında önemli bir güncelleme yaptı.
cardano-1-1
  • Etiyopya’nın “özel komitesi” ADA’nın anlaşmasını imzaladı.
  • Komite, ülkenin bakanı dışındaki anlaşmayı imzaladı.

Birkaç gün önce Cardano (ADA) CEO’su Charles Hoskinson, ADA’nın Etiyopya hükümeti ile yaptığı anlaşma hakkında önemli bir güncelleme yaptı.

Hoskinson, ülkenin Bakanından resmi bir imza için anlaşmayı Etiyopya’ya gönderdiklerini söyledi. Ayrıca, bir rapora göre, Etiyopya’nın “özel komitesi” Cardano’nun projeyi yürütmesi için anlaşma imzaladı. Anlaşma, yalnızca bakanın imzası hariç olmak üzere 25 Mart’ta imzalandı.

Bu Hoskinson’ın bir tweet gönderisinde tepki vermesini sağladı:

“Bazı nedenlerden dolayı, bu iki resmi tweetlemek için güçlü bir istek duyuyorum. Ornitolojik çabalarımın 18. yüzyıl Amerikan tarihine olan aşkımla harmanlanması olmalı.”

Spesifik olmak gerekirse, tweet post resim bulmacası bir kuşla ve önde gelen Amerikalı vatansever John Hancock’un bir resmiyle ortaya çıkıyor. Hancock, “Beyannamedeki büyük ve gösterişli imzasıyla Amerikalılar tarafından özellikle hatırlanıyor, öyle ki ABD’de imzayla eşanlamlı olmayan gayri resmi bir eşanlamlı hale geldi”

Şu anda, Cardano ağı hala Etiyopya hükümetinin bu ortaklık ile ilgili resmi açıklamasını bekliyor. Bununla birlikte, Hoskinson’ın anlaşmanın zaten imzalandığını söylediği bazı söylentiler var. Her şeyden önce, bu ortaklık Cardano şirketini Afrika kıtasında daha fazla genişleme hedefine bir adım daha yaklaştırıyor.

CoinGecko’ya göre, Cardano’nun fiyatı 1.18 dolar ve 24 saatlik işlem hacmi 3.101 dolar.

Kaynak: https://coinquora.com/ada-ethiopia-deal-now-signed-says-hoskinson/

Add a comment