Akıllı Ödeme Çözümleri Meksika’da

Akıllı Ödeme Çözümleri Meksika’da

Fintech Haberleri
Mart 6, 2021 tarafından İlayda YILMAZ
890
Paymentology ve iş ortağı Intercash, Meksika'da dijitallikte bilgi sahibi olan kişiler için özel olarak tasarlanmış kart düzenleme çözümlerini piyasaya sürüyor.
Processing of mobile payments illustration

Paymentology ve iş ortağı Intercash, Meksika’da dijitallikte bilgi sahibi olan kişiler için özel olarak tasarlanmış kart düzenleme çözümlerini piyasaya sürüyor.

FinTech’in Latin Amerika’daki pazar fırsatı her geçen yıl artıyor. Bölge, ödeme güvenliği ve finansal katılımın düşük olması nedeniyle gelişen teknolojilere hızla adapte olabilmiştir. Bankalar bu açığı kapatmaya yardımcı olmak için yeni teknolojiler arıyor.

Meksika, Latin Amerika’da en yüksek akıllı telefon penetrasyon oranına sahip olduğu ve işlemlerin %45’inden fazlasının kartla yapıldığı bir konumda. Meksika, kullanımı kolay işlevselliğe sahip akıllı ödeme çözümleri sunmak isteyen FinTech’ler için heyecan verici bir fırsatı temsil ediyor.

Ortaklık, Intercash’in müşterilerinin, verilere rakipsiz erişimle neredeyse anında yenilikçi ödeme çözümlerini başlatma yeteneğinden yararlandığını görecek. Ayrıca, satış noktasında verilere bu erişim, Intercash müşterilerini kişiselleştirilmiş ve günümüzün dijital meraklı tüketicisinin taleplerini karşılayan yenilikçi gerçek zamanlı ödeme seçenekleri sunma konusunda güçlendirecektir.

Paymentology CEO’su Shane O’Hara, “Müşteri öncelikli en son ödeme çözümlerini Meksika’ya getirmeye yardımcı olmak için Intercash ile işbirliği yapmaktan heyecan duyuyoruz ve milyonlarca kişiye kolay, hızlı ve güvenli ödeme işlemleri yapma fırsatı sağlıyor.”

Intercash’in Kart Bölümü CEO’su Aaron Gladman, “Bankalar ve devlet kurumları artık finans ve güvenlik çözümleri için teknoloji arıyor. Meksika pazarına anahtar teslimi kart basımı ve kart yönetimi çözümlerini başlatma girişimimiz için Paymentology ile ortaklık yapmaktan mutluluk duyuyoruz.

Kaynak : https://www.fintechnews.org/smart-payment-solutions-make-their-way-in-mexico/

Add a comment