Algorand, SIAE Yazarlarının Haklarını Desteklemek İçin 4 Milyon NFT Başlattı

Algorand, SIAE Yazarlarının Haklarını Desteklemek İçin 4 Milyon NFT Başlattı

Kripto Para Haberleri
Mart 29, 2021 tarafından Aleyna YILMAZ
696
Algorand ve SIAE, yazarın haklarını desteklemek için bir blokzinciri projesi oluşturdu.
ExF4KyUXAAczGVC

Algorand ve SIAE, yazarın haklarını desteklemek için bir blokzinciri projesi oluşturdu.

Ayrıca SIAE, yazarının 95000’den fazlasını temsil eden 4 milyondan fazla NFT’yi başlattı.

Blokzinciri ağı Algorand, Società Italiana degli Autori ed Editori (SIAE) ile birlikte yazarın haklarını destekleyen bir proje yarattı. Spesifik olmak gerekirse, SIAE, Algorand’ın blokzincirinin yardımıyla yazarın haklarını baştan sona korumak için Non Fungible Tokens (NFT) teknolojisini kullanacak.

Sonuç olarak, yazarın haklarını en yüksek güvenlik seviyesinde koruyacak.

Son zamanlarda SIAE, üyelerinin 95.0000’den fazla yazarın haklarını temsil etmek için 4 milyondan fazla NFT yayınladı. Özellikle Algorand ağı, blockchain teknolojisini kullanarak NFT üretimine öncülük ediyor. Gerçekten de, SIAE üyeleri tarafından defalarca hatırlanacak bir dönüm noktası. Her şeyden önce, NFT’ler yazarların telif şeffaflığı ve telif hakları açısından tüm endişelerini ortadan kaldırmasını sağlar.

Bu Gaetano Blandını tepki, SIAE Genel Müdürü yaptığını söyledi:

“Kar elde etmek için teknolojik altyapılar oluşturmakla ilgilenmiyoruz. Bunun yerine amacımız, üyelerimiz için katma değer yaratmak olmuştur ve her zaman olacaktır.”

Dahası, Algorand ve SIAE, 2019’dan beri iyi durumda. Sonuç olarak, iki kuruluş yazarların uzun süredir karşılaştıkları zorluklara yardımcı olan bir blokzinciri teknolojisi yarattı. Aslında bu, dünya çapında yazarın tüm sıkı çalışmalarına değer katan bir sanat eseridir

İlginç bir şekilde, NFT, kripto dünyasının içinde ve dışında popülaritesini artırıyor. Başka bir deyişle, bugün daha fazla kuruluş kripto alanının getirdiği gücü kabul ediyor. Aslında bu, kripto para dünyasında bir başarıdır.

Kaynak: https://coinquora.com/algorand-launches-4-million-nft-to-support-siae-authors-rights/

Add a comment