Asyada DeFi’ler İçin Kuluçka Merkezi Açılıyor

Asyada DeFi’ler İçin Kuluçka Merkezi Açılıyor

Fintech Haberleri
Mart 31, 2021 tarafından İlayda YILMAZ
833
Singapur merkezli merkezi olmayan bir finans girişimi olan RioDeFi, Asya'ya daha fazla blok zinciri teknolojisiyle birlikte çalışabilirliği getirmek için tasarlanmış bir kuluçka merkezi başlattı.
DeFi-kullanicilari-USDC-Stablecoine-Yoneliyor-

Singapur merkezli merkezi olmayan bir finans girişimi olan RioDeFi, Asya’ya daha fazla blok zinciri teknolojisiyle birlikte çalışabilirliği getirmek için tasarlanmış bir kuluçka merkezi başlattı.

Merkez, projelerin fikirden konsepte kadar kullanım senaryoları geliştirmesine, düzenleyici ve sürdürülebilir tokenomik çerçeveler hakkında tavsiyelerde bulunmasına ve bir risk sermayedarı ve yatırımcı ağından kaynak yaratma desteği sağlamasına olanak verecek şekilde tasarlandı.

Merkez şimdiden ilk üç dApp’ını doğurdu: oyunlaştırılmış bir DeFi tahmin pazarı olan Lepricon; Emlak piyasasını destekleyen uçtan uca bir ekosistem olan LABS; ve MANTRA DAO; stake etme, borç verme ve yönetişime odaklanan topluluk tarafından yönetilen bir platform

Kuluçka döneminden beri, üç proje 15 milyon dolardan fazla fon topladı.

RioDeFi CEO’su James Anderson, “DeFi geçen yıl çokça ilgi gördü ve NFT’lerin ilgi odağı haline gelmesinin üzerinden birkaç ay geçti.” Ekliyor:

“Geleneksel finans, bu yeni ve heyecan verici teknolojilerle birleşmeye çalışırken, endüstri hala düzenleme ve kullanıcı koruması hakkında bilgi eksikliğinden muzdariptir. Amacımız, projelerin baştan sona meşrulaştırılmasına yardımcı olarak DeFi’nin ana akım finans ile güvenli bir şekilde köprü kurmasını sağlamaktır.”

“Kaynak : https://www.finextra.com/newsarticle/37761/asian-defi-incubator-launches

Add a comment