Binance Coin’de Yeni Rekor: BNB 50 Dolarla Tüm Zamanların En Yüksek Seviyesini Kaydetti

Binance Coin’de Yeni Rekor: BNB 50 Dolarla Tüm Zamanların En Yüksek Seviyesini Kaydetti

Kripto Para Haberleri
Şubat 1, 2021 tarafından
551
Dünyanın en popüler kripto para borsası Binance’in platform token’ı BNB, 50 dolara yükselerek yeni bir fiyat rekoru kırdı. Kripto para ...
binance-coinde-yeni-rekor-bnb-50-dolarla-tum-zamanlarin-en-yuksek-seviyesini-kaydetti-4X4sEjPG.jpg

Dünyanın en popüler kripto para borsası Binance’in platform token’ı BNB, 50 dolara yükselerek yeni bir fiyat rekoru kırdı.

Kripto para piyasasında boğa sezonu etkileri sürerken Binance Coin (BNB) 50 dolarlık fiyat seviyesine ulaşarak tüm zamanların rekorunu kırdı. Binance Coin’deki (BNB) ani yükselişin nedeni tam olarak bilinmiyor ancak bu olumlu fiyat hareketi Binance’in yaptığı yeni Launchpad duyurusuyla ilişkili olabilir.

Öte yandan Binance CEO’su Changpeng Zhao, BNB’nin 50 dolara ulaşmasıyla yaptığı kutlama paylaşımında, Binance için tek göstergenin fiyat olmadığını bildirdi.

Yeni yılla birlikte kaydettiği yükselişle yatırımcılarını sevindiren BNB şu anda 2021 yılında en çok değer kazanan borsa token’ları arasında birinci sırada yer alıyor. 2021 yılında %28’lik yükseliş yaşayan Binance Coin’i (BNB) %26,1’lik yükselişle Huobi Token (HT) takip ediyor.

Öte yandan bir diğer popüler borsa OKEx’in kripto para birimi OKCoin (OKB) ise Aralık ayındaki seviyelerine kıyasla %37,5 düşüş kaydetti.

Kaynak : https://www.coinkolik.com/binance-coinde-yeni-rekor-bnb-50-dolarla-tum-zamanlarin-en-yuksek-seviyesini-kaydetti/

Add a comment