Binance Güvenli Varlık Fonunu 1 Milyar Dolara Yükseltti

Binance Güvenli Varlık Fonunu 1 Milyar Dolara Yükseltti

Fintech Haberleri Kripto Para Haberleri
Şubat 4, 2022 tarafından Gülbeyaz Karabatak
491
Dünyanın en büyük kripto ve Blockchain altyapı sağlayıcısı Binance, Kullanıcılar için Güvenli Varlık Fonunu 1 milyar dolar olarak güncellediğini duyurdu
kapak_153931-1

Dünyanın en büyük kripto ve Blockchain altyapı sağlayıcısı Binance, Kullanıcılar için Güvenli Varlık Fonunu 1 milyar dolar olarak güncellediğini duyurdu. Kullanıcılar için Güvenli Varlık Fonu (SAFU), Binance tarafından Temmuz 2018’de kullanıcıların çıkarlarını korumak için kurulmuş bir acil durum sigorta fonudur.

Binance Kurucusu ve CEO’su Changpeng Zhao (CZ), şunları söyledi:

“Binance’te her zaman fonlar güvende dedik ve bugün Binance Güvenli Varlık Fonu boyutu, kullanıcıları bu tür olası sorunlara karşı korumanın yanı sıra etkili bir koruma görevi görüyor. Son teknoloji güvenliğimizle birleştiğinde, kullanıcılarımızın çıkarlarının iyi korunduğundan eminiz.

Şeffaflık, güven inşa etmenin önemli bir unsurudur, bu nedenle sigorta fonu cüzdan adresimizi yayımlıyoruz. Tüm merkezi borsaları, tüm ekosisteme fayda sağlayacak ve hükümetlere, düzenleyicilere ve önemli paydaşlara kolektifimizi gösterecek şekilde aynı şeyi yapmaya çağırıyoruz. Bu, kripto ekosisteminde güveni, bütünlüğü ve şeffaflığı koruma taahhüdüdür.”

29 Ocak 2022’deki açılış fiyatında 1 milyar ABD doları değerinde olan fonun değeri piyasaya göre dalgalanıyor. Fon iki cüzdan adresinde görüntülenebiliyor ve BNB, BUSD ve BTC’den oluşuyor.

Kaynak: https://tr.investing.com/news/cryptocurrency-news/binance-guvenli-varlk-fonu-1-milyar-dolara-yukseltildi-2258790

Add a comment