Site icon Analiz Kripto | Kripto Para Blogu

Binance, İlk Çağrı Merkezini Türkiye’de Açıyor

Dünyanın en büyük kripto para borsası olan Binance, ilk defa bir çağrı merkezi kuruyor. Bu alanda kendisi için bir yenilik yapacak olan Çin menşeili kripto para borsası, pilot durak olarak Türkiye’yi seçti.

Binance 2020 yılında, Türkiye’deki kripto para borsalarına para yükleme ile ilgili regülasyondan sonra yerel bir borsa kurarak Türkiye’deki payını kaybetmemeyi amaçlamış ve istatistiklere göre bunu başarmıştı.

Paris’teki Blockchain haftasında konuşan Binance’ın kurucusu ve eski CEO’su Changpeng Zhao (CZ), söz konusu çağrı merkezi uygulamasının yalnızca mesajlaşma içerdiğini ve Binance uygulaması üzerinden 7/24 aktif olacağını söyledi.

Sadece mesajlaşma üzerinden müşteri desteği sağlıyoruz, ileriki dönemlerde telefonla da tüm ülkelerde bu hizmeti başlatmayı hedefliyoruz.

Changpeng Zhao

Kullanıcılar, eğer kabul ederlerse Binance uygulaması üzerinden aranabilecekler. Binance, bu uygulaması sayesinde hem müşterilerine daha efektif biçimde yardımcı olmayı hem de dolandırıcılıkların önüne geçmeyi planlıyor.

Exit mobile version