Binance, İnovasyon Alanında SHIBA INU’yu (SHIB) Listeledi

Binance, İnovasyon Alanında SHIBA INU’yu (SHIB) Listeledi

Kripto Para Haberleri
Mayıs 11, 2021 tarafından Aleyna YILMAZ
826
Bir kripto para borsası olan Binance, resmi Twitter hesabında İnovasyon Bölgesi altında SHIBA INU (SHIB) listeleneceğini duyurdu.
shib-binance
  • SHIBA INU (SHIB) artık Binance’te mevcut.
  • Borsa, haberi resmi Twitter hesabında ve blogunda paylaştı.

Bir kripto para borsası olan Binance, resmi Twitter hesabında İnovasyon Bölgesi altında SHIBA INU (SHIB) listeleneceğini duyurdu.

Ayrıca tweet, borsanın çevrimiçi blog gönderisine giden bir bağlantıya yönlendirir. Sonuç olarak, tüccarlar ve yatırımcılar yeni liste ekleme hakkında daha fazla ayrıntı öğrenebilirler.

Ayrıca, kripto borsası Binance, 2021-05-10 11:00 AM (UTC) ‘de SHIB/BUSD ve SHIB/USDT ticaret çiftleri için alım satım açacak. Ancak, kullanıcılar ticarete hazırlık olarak SHIB yatırmaya başlayabilirler.

Dahası, SHIBA INU, merkezi olmayan bir topluluk oluşturmak için bir deneydir. Ancak, bu aynı zamanda Dogecoin gibi başka bir meme parasıdır. Dahası, SHIB, SHIBA INU’nun yerel simgesidir. Bu, merkezi olmayan bir borsa olan ShibaSwap’i kullanmak için bir teşvik olarak listelenen ve kullanılan ilk jetondur.

Dahası, blog yazısı, belirtecin normalden daha yüksek risk taşıdığından bahsediyor. Ayrıca, Binance’de listelendikten sonra yüksek fiyat oynaklığına maruz kalacaktır. Kullanıcıların yeterli dikkat gösterdiklerinden emin olmaları gerekir. Ayrıca SHIB’nin temelleri ile ilgili biraz araştırma yapmanız gerekiyor. Ve jetonu takas etmeyi seçmeden önce projeyi tam olarak anlayın.

Dahası, İnovasyon Bölgesi, kullanıcıların daha yüksek oynaklığa sahip ve diğer tokenlerden daha yüksek risk oluşturan yeni, yenilikçi token’larla ticaret yapabildikleri bir ticaret bölgesidir. Innovation Zone’da işlem yapmadan önce, tüm kullanıcıların Binance Kullanım Koşullarını okumak ve ilk feragatnamenin bir parçası olarak bir anket doldurmak için Innovation Zone ticaret sayfasını ziyaret etmeleri gerekmektedir.

Kaynak: https://coinquora.com/binance-listed-shiba-inu-shib-in-innovation-zone/

Add a comment