Binance, NPXS’den PUNDIX’e Token Dönüşümünü Destekliyor

Binance, NPXS’den PUNDIX’e Token Dönüşümünü Destekliyor

Kripto Para Haberleri
Nisan 1, 2021 tarafından Ali Bertay SOLAK
2355
Önümüzdeki ay, Pundi X (NPXS) jetonu Pundi X (PUNDIX) olarak değişecek. Bu nedenle Binance, söz konusu token transfer planı için sezgisel destek vereceğini taahhüt etti.
0__LEE8HfMQJmNJN5-
  • Binance, token dönüşümünde Pundi X’e (NPXS) yardımcı olacak.
  • Bu token dönüşümleri esas olarak Nisan ayında gerçekleşecek.
  • Binance, bekleyen tüm siparişleri iptal edecek ve NPXS / USDT ve NPXS / USDT ticaret çiftlerini kaldıracak.

Önümüzdeki ay, Pundi X (NPXS) jetonu Pundi X (PUNDIX) olarak değişecek. Bu nedenle Binance, söz konusu token transfer planı için sezgisel destek vereceğini taahhüt etti.

Binance’e göre, tüm NPXS / USDT ticaret faaliyetlerini tam olarak 2021-04-01 02:00 (UTC) ‘de tutacak. Ayrıca, ertesi gün 02:00’da (UTC) Binance otomatik olarak Pundi X (NPXS) token ticareti yapan herkese bir anlaşma yapacaktır.

Anlaşmanın hemen ardından Binance, bekleyen tüm siparişleri iptal edecek ve NPXS / USDT alım satım çiftlerini kaldıracaktır. Ancak bu, Binance’in tekrar NPXS/USDT ticareti yapmayacağı anlamına gelmez. Daha sonra başka bir yeniden göndermeyi açıklayacak.

Binance, 2021-04-05 00:00 (UTC) tarihinde NPXS para yatırma ve çekme işlemlerini sürekli olarak askıya alacaktır. Bu nedenle Binance, tüm kullanıcılara belirli bir süre içinde NPXS para yatırma ve para çekme işlemleri için sabırlı olmalarını tavsiye etti.

Aynı zamanda Binance, verilen süreyi düzgün bir şekilde takip etmezlerse NPXS para yatırma işlemlerini kullanıcıların hesaplarına kredilendirmeyeceğini söyledi. Buna ek olarak, 2021-04-05 04:00 (UTC) itibarıyla Binance, NPXS/ETH ve NPXS/USDT işlem çiftlerini kaldıracak.

Binance, tüm NPXS bakiyelerini geri yükleyecek ve PUNDIX’i tüm nitelikli kullanıcılara 1.000 NPXS = 1PUNDIX oranında paylaşacaktır. Binance daha sonra PUNDIX/ETH ve PUNDIX / USDT spot ticaretine 2021-04-09 04:00 (UTC) ‘de kesin olarak izin verecek.

Ayrıca kullanıcılar, token takası tamamlandıktan hemen sonra PUNDIX para yatırma ve çekme duyurusunu beklemelidir. Bundan sonra, kullanıcılar PUNDIX tokenleri için NPXS’yi değiştirme seçeneğine sahip olacaklar.

Not: Yatırım tavsiyesi değildir.

Kaynak: https://coinquora.com/binance-supports-npxs-to-pundix-token-conversion/

1 Yorum

Add a comment