Binance’da Yüksek Staking Oranlı 3 Kripto Para

Binance’da Yüksek Staking Oranlı 3 Kripto Para

Kripto Para Haberleri Kripto Teknik Analiz
Nisan 18, 2022 tarafından Ali Bertay SOLAK
303
Binance'da staking oranı yüksek olan üç kripto para birimini sizler için listeledik.
aa

Binance’da kilitli staking özelliği sayesinde stake ederek ekstra gelir kazanabileceğiniz üç kripto para birimini sizler için araştırdık.

Biswap (BSW) | %145 APY| 90 Gün

Binance üzerinden Biswap staking’i yaparsanız, 90 günlük periyotta %145 APY ile kazanç sağlayabilirsiniz. Bu, 90 günün sonunda yaklaşık %36’lık bir getiri anlamına geliyor. Kişisel stake kotası 300 BSW ile sınırlı.

Biswap, BEP20 ağı üzerinde çalışan bir merkeziyetsiz borsadır (DEX). Birçok merkeziyetsiz borsanın aksine, kendi içerisinde çokça finansal enstrüman bulunuyor. Bunları şu şekilde özetlemek mümkün:

  • NFT Market
  • Borç verme ve borç alma
  • Limit emir koyabilme
  • Kişisel dashboard

Axie Infinity (AXS) | %120 APY| 90 Gün

Binance üzerinden, Axie Infinity (AXS) staking’i yaparsanız, 90 günlük periyotta %120 APY ile kazanç sağlayabilirsiniz. Bu, 90 günün sonunda yaklaşık %30’luk bir getiriye denk geliyor. Kişisel stake kotası, Binance üzerinde 2 AXS ile kısıtlı.

Axie Infinity, bu listedeki en popüler kripto para birimi olabilir. Geçtiğimiz haftalarda hacking olayının duyurulması sonrası fiyatı aşağı yönlü seyretse de ekibin durumu iyi yönetmesi ve yatırımcılarının hiçbirinin mağdur edilmeyeceğini söylemesinin ardından piyasadaki imajını düzeltmiş gibi duruyor.

Axie Infinity, blokzinciri ağı içerisinde oynayabileceğiniz bir metaverse projesidir ve aynı zamanda en popüler oyun içi yan kripto para birimi olan Smooth Love Potion’ı (SLP) da içinde barındırır.

Moonbeam (GLMR) | %101 APY | 90 Gün

Binance üzerinden, Moonbeam (GLMR) staking’i yaparsanız, 90 günlük periyotta %101 APY ile kazanç sağlayabilirsiniz. Bu, 90 günün sonunda yaklaşık %25^lik bir getiri anlamına geliyor. Binance üzerinden Moonbeam (GLMR) stakelerinizde kişisel kota 20 GLMR.

Moonbeam, Polkadot üzerinde olan Ethereum uyumlu bir akıllı sözleşme parachainidir. Substrate tabanlı bir ortamda Solidity projeleri oluşturmak veya yeniden dağıtmak için popüler Ethereum geliştirici araçlarını kullanmayı kolaylaştırır.

Moonbeam sayesinde geliştiriciler, Polkadot ağının faydalarından ve Ethereum topluluğunun sağlamış olduğu bilgi birikiminden aynı anda yararlanarak rahatça geliştirmeler yapabilmektedirler.

Not: Bu içerikteki hiçbir yazılı, görsel veya sesli bilgi bir yatırım tavsiyesi değildir.

Add a comment