BNB, Ethereum’un Piyasa Değerini Aşmaya Yaklaşıyor

BNB, Ethereum’un Piyasa Değerini Aşmaya Yaklaşıyor

Kripto Para Haberleri
Nisan 14, 2021 tarafından Aleyna YILMAZ
1046
Binance'in yerel madeni parası BNB, 86 milyar dolar değerinde piyasa değerine ulaştı ve herhangi bir yavaşlama planı göstermiyor. BNB'nin kripto pazarındaki bu agresif yaklaşımı, Ethereum pazarını piyasa değeri açısından tehdit ediyor.
ETH-Bears-Could-Get-Scorched-While-BNB-Rallies-7-1200x675-1
  • Binance coin 86 milyar dolarlık piyasa değerine ulaştı ve Ethereum’u taklit etmeye yaklaştı.
  • Kripto para birimi, kripto başına 600 doların üzerinde işlem görüyor.

Binance’in yerel madeni parası BNB, 86 milyar dolar değerinde piyasa değerine ulaştı ve herhangi bir yavaşlama planı göstermiyor. BNB’nin kripto pazarındaki bu agresif yaklaşımı, Ethereum pazarını piyasa değeri açısından tehdit ediyor.

Ayrıca, BNB’nin mevcut piyasa değeri, Ethereum’un 250 milyar dolarlık piyasa değerini yükseltmeye yaklaşıyor. Spesifik olarak, BNB, Ethereum’un piyasa değerinin yüzde 35’ine ulaştı. Bu, jetonun birincil rakibini öne çıkarmak için buradan üç katından daha az olması gerektiği anlamına gelir.

BNB fiyatının şu andan itibaren 630 doları aştığını görmek, Binance kullanıcılarını hiç şaşırtmamalı. Bu sadece BNB fiyat artışının devam ettiğini gösteriyor.

Geçen ay, Binance Akıllı Zincir (BSC), düşük ücretleri nedeniyle uygulanabilir bir Ethereum alternatifi olarak geliştirildi. Ethereum ana ağıyla tamamen uyumludur. Ayrıca, akıllı sözleşme oluşturmaya sorunsuz bir şekilde izin veriyor. Ek olarak, BSC stake yönetimi temel olarak Binance Coin tarafından desteklenmektedir.
Dahası, Binance coin geçen hafta Binance borsasında 400 dolarlık bir fiyata ulaştı. Ajoobz.com CEO’su Elja Boom, Twitter’da duygularını paylaşırken, BNB’nin artık kripto pazarında 500 dolarlık dijital varlığa ulaşmayı dört gözle bekleyebileceğini belirtti.

Sadece bu da değil, BNB, uzun bir süre boyunca piyasa değeri açısından ilk on dijital varlık arasında yer aldı. Şimdi BNB’nin performansına baktığımızda; bazıları yeni fiyat rallisini mevcut Binance Smart Chain (BSC) lansmanının bir sonucu olarak ekledi.

Kaynak: https://coinquora.com/bnb-moves-closer-to-overtaking-ethereums-market-cap/

Add a comment