Büyük Bir Bitcoin (BTC) Balinası Harekete Geçti: 1 Milyar Dolarlık BTC Transferi

Büyük Bir Bitcoin (BTC) Balinası Harekete Geçti: 1 Milyar Dolarlık BTC Transferi

Kripto Para Haberleri
Ocak 28, 2021 tarafından
660
Bitcoin (BTC) balinası gözlemcileri, yaklaşık bir milyar dolarlık BTC hareketini takip ediyor. Kayıtlardaki en zengin Bitcoin balinalarından ...
buyuk-bir-bitcoin-btc-balinasi-harekete-gecti-1-milyar-dolarlik-btc-transferi-aceEyMrc.jpg

Bitcoin (BTC) balinası gözlemcileri, yaklaşık bir milyar dolarlık BTC hareketini takip ediyor. Kayıtlardaki en zengin Bitcoin balinalarından biri, 981.000.000 dolar değerinde 31.010 BTC transfer etti.

İşlem, herhangi bir kripto borsası veya platformuyla bilinen bir bağı olmayan, tanımlanamayan bir cüzdandan gönderildi. İlk olarak Bitcoin Block Bot olarak bilinen otomatik dağıtılmış defter izleme aracı tarafından alındı. Devasa BTC hazinesi, tek bir işlemde iki ayrı bilinmeyen cüzdana gönderildi. Ücret yaklaşık 4,71 dolar değerinde sadece 0.00015 BTC’ye mal oldu.

BitInfoCharts balinanın cüzdanı ilk olarak 26 Ekim 2018’de oluşturduğunu gösteriyor. Cüzdanın başlangıcından bu yana bakiyesi her zaman 31.010,01 BTC oldu. Balina, bu hafta adresi boşaltıncaya kadar asla 50 dolardan fazla Bitcoin taşımadı.

Söz konusu Bitcoin’in hiçbiri, potansiyel olarak açık piyasada satılabileceği bilinen herhangi bir kripto borsasına gönderilmedi. Balina, lider kripto para birimi önemli bir düşüş yaşayarak 29.000-32.000 dolar aralığında dans ederken BTC’lerini hareket ettiriyor.

Kaynak : https://www.coinkolik.com/buyuk-bir-bitcoin-btc-balinasi-harekete-gecti-1-milyar-dolarlik-btc-transferi/

Add a comment