Cardano (ADA) Bloomberg Terminal Listesinde!

Cardano (ADA) Bloomberg Terminal Listesinde!

Kripto Para Haberleri
Mart 17, 2021 tarafından Aleyna YILMAZ
715
Son haberlere göre, Cardano (ADA) Bloomberg Terminali'ne eklendi. Platform, uzman yatırımcılar tarafından kullanılmaktadır. Sonuç olarak, bu ADA'yı yeni bir potansiyel yatırımcı dalgasına maruz bırakacaktır.
Cardano-4
  • Cardano (ADA) şu anda Bloomberg Terminali’nde listeleniyor.
  • ADA, tüm kripto para birimleri arasında piyasa değerinde beşinci sırada yer alıyor.

Son haberlere göre, Cardano (ADA) Bloomberg Terminali’ne eklendi. Platform, uzman yatırımcılar tarafından kullanılmaktadır. Sonuç olarak, bu ADA’yı yeni bir potansiyel yatırımcı dalgasına maruz bırakacaktır.

Bloomberg Terminal Cardano’yu eklemeden birkaç gün önce Galaxy Digital CEO’su Mike Novogratz, Twitter takipçilerinin ADA için bir boğa vakası yapıp yapamayacağını sordu. “Onun üzerine inşa eden var mı? Kullanmak mı? Piyasa değeri neden bu kadar yüksek? ” diye yazdı, “Bir fon varlığı olmalı mı? Hayatımda ticaretini yapmadığım birkaç kriptodan biri. “

Cardano, yerel belirteç ADA’yı kullanan, hakemli bir blokzinciridir. Haberlere rağmen, ADA hala daha geniş kripto piyasasının düşüş trendini takip ediyor. Token, son 24 saatte neredeyse %5 ve önceki yedi günde %9.5 düştü.

Bununla birlikte, 2021’in başından bu yana, ADA yılı 0.18 dolardan açarak büyük ölçüde yükseldi, ancak şu anda 1.02 dolarda oturuyor.

Coinmarketcap’e göre ADA, toplam 32 milyar dolarlık bir sınırla tüm kriptolar arasında piyasa değerine göre beşinci sırada yer alıyor.

Cardano yol haritası beş döneme ayrılmıştır: Byron, Shelley, Goguen, Basho ve Voltaire. Goguen aşaması, Cardano kullanıcılarının ADA ağında akıllı sözleşmeler oluşturmasını ve yürütmesini sağlamayı amaçlamaktadır. Aşama yakın zamanda Mary hard fork ile başladı.

Ayrıca Cardano, FD7 Ventures gibi şirketlerden yatırım aldı. FD7 Ventures, Cardano ve Polkadot’ta çözümler geliştiren şirketlere fon sağlamak için 250 milyon dolar ayırdı.

Girişim fonu, büyüyen değiştirilemez token (NFT) endüstrisinde yükselişe geçtiğini söyledi. Bu nedenle firma, merkezi olmayan finans (DeFi) çözümlerini mümkün kılan platformlar üzerine inşa eden şirketleri desteklemeye karar verdi.

Kaynak: https://coinquora.com/cardano-ada-scores-bloomberg-terminal-listing/

Add a comment