Cardano (ADA) Coinbase Pro Listesinden Sonra %20 Arttı

Cardano (ADA) Coinbase Pro Listesinden Sonra %20 Arttı

Kripto Para Haberleri Kripto Teknik Analiz
Mart 18, 2021 tarafından Aleyna YILMAZ
873
Coinbase borsasının profesyonel ticaret kolu olan Coinbase Pro, Cardano'yu (ADA) listeleyeceğini duyurdu. Bu da, ADA’nın fiyatını %20’den daha fazla artırdı.
download-1
  • Coinbase Pro, Cardano’nun ADA’sı için destek ekliyor.
  • Haber duyurusunun ardından ADA fiyatı %20 arttı.
  • Coinbase Pro, yalnızca Shelley döneminden adresleri destekleyecektir.

Coinbase borsasının profesyonel ticaret kolu olan Coinbase Pro, Cardano’yu (ADA) listeleyeceğini duyurdu. Bu da, ADA’nın fiyatını %20’den daha fazla artırdı.

Kaynak: Tradingview

Şu andan itibaren Coinbase Pro, gelen ADA transferlerini almaya başlayacak. Likidite seviyeleri karşılanırsa, ADA ticareti 18 Mart Perşembe günü Pasifik Saati (PT) ile 09.00’da başlayacak.

Platformda yeterli ADA arzı olduğunda ticaret başlayacaktır. Desteklenen ADA ticaret çiftleri arasında ADA / USD, ADA / BTC, ADA / EUR ve ADA / GBP bulunur. Ayrıca, sipariş defterleri üç aşamada çıkacaktır; yalnızca post-only, limit-only ve full trading.

Cardano (ADA), Proof of Stake (POS) blokzincirini Ouroboros adlı bir fikir birliği protokolü üzerine inşa etti. Protokol, işlemleri yüksek enerji maliyetleri olmadan doğrular.

Ayrıca Cardano, Cardano’nun yüksek güvenlik ve kararlılık için kanıta dayalı büyümeyi sürdürmesine olanak sağlayan Haskell programlama dilini kullanıyor. Cardano, 19. yüzyıl matematikçisi Ada Lovelace’den sonra yerel jetonuna ADA adını verdi.

Coinbase Pro şimdilik yalnızca ADA ağının Shelley hard fork’undaki para çekme adreslerini destekleyecektir. Bununla birlikte, Coinbase’in bildirdiğine göre, önceki Byron sürümünü kullanan adresler için destek kısa süre içinde etkinleştirilecektir.

Özellikle, ADA yakın zamanda Bloomberg Terminaline eklendi ve böylece birçok profesyonel tüccarın kripto varlığına maruz kalmasını sağladı.

Ayrıca Cardano, FD7 Ventures’ın beğenilerinden yatırım aldı. FD7 Ventures, Cardano ve Polkadot’ta çözümler oluşturan şirketlere fon sağlamak için 250 milyon dolar ayırdı.

Basın zamanında, ADA fiyatı son 24 saatte %26.71 artışla 1.29 dolar oldu. Ayrıca kripto, 41,19 milyar dolarlık piyasa değerine sahip.
Not:Yatırım tavsiyesi değildir.

Kaynak:https://coinquora.com/cardano-ada-listed-on-coinbase-pro/

Add a comment