Cardano (ADA) Hollanda, İrlanda Ve Avustralya’da Trendlerde!

Cardano (ADA) Hollanda, İrlanda Ve Avustralya’da Trendlerde!

Kripto Para Haberleri
Mayıs 11, 2021 tarafından Aleyna YILMAZ
798
Yakında akıllı sözleşme platformu olacak Cardano (ADA), Hollanda, İrlanda ve Avustralya gibi ülkelerde en popüler olanıdır. Google trendlerine göre, bu ülkeler Cardano kripto para birimini aramada en yüksek sırada yer alıyor. Bu, Cardano'nun sadece Afrika kıtasında değil, dünyanın diğer bölgelerinde de popüler olduğu anlamına gelir.
cardano-coin-nedir
  • Cardano özellikle Hollanda, İrlanda ve Avustralya’da oldukça popüler.
  • Ethiopia ile partnerliği her iki parti için de fazlasıyla yararlı.
  • ADA, 1.82 dolarlık yükseliş fiyatına ulaştığında tüm zamanların en yüksek seviyesini (ATH) kaydetti.

Yakında akıllı sözleşme platformu olacak Cardano (ADA), Hollanda, İrlanda ve Avustralya gibi ülkelerde en popüler olanıdır. Google trendlerine göre, bu ülkeler Cardano kripto para birimini aramada en yüksek sırada yer alıyor. Bu, Cardano’nun sadece Afrika kıtasında değil, dünyanın diğer bölgelerinde de popüler olduğu anlamına gelir.

Ağ oluşturma açısından Cardano, Afrika yetkilileriyle, özellikle Etiyopya hükümeti ile büyük bağlar kuruyor. Bu ortaklık, blockchain teknolojisini ülkenin eğitim sektörüne entegre etmeyi amaçlamaktadır. Elbette, bu ortaklık hem Cardano’ya hem de Afrika hükümetine fayda sağlayacaktır.

Cardano’nun teknoloji ekibi IOHK şunları söyledi:

“Bu ortaklık, Etiyopya’nın Dijital Dönüşüm Stratejisinin merkezinde yer alıyor. IOHK, gelişmekte olan dünya ülkelerinin blok zincirinden nasıl benzersiz bir şekilde yararlanabileceğini uzun zamandır kabul ediyor ve bu dağıtım, Afrika vizyonumuzun anahtarıdır. “

Dahası, Cardanno kripto dünyasında en çok konuşulan dijital paralardan biri. Son zamanlardaki hızlı gelişmelerin yanı sıra, Cardano’nun ticaret fiyatı da yükselişte.

Açıklamak gerekirse, ADA 1.82 dolarlık yükseliş fiyatına ulaştı ve tüm zamanların en yüksek seviyesini (ATH) kaydetti. Hepsinden iyisi, Cardano 24 saatlik büyüme oranını %5,1’e çıkarmaya devam ediyor, bu da kripto paranın başka bir ATH’yi kırmaya devam edebileceğinin bir göstergesi. Tüm bunların sonucunda Cardano’nun bugün en yüksek potansiyelli kripto para birimlerinden biri olduğunu söyleyebiliriz.

Kaynak: https://coinquora.com/cardano-is-trending-in-netherlands-ireland-and-australia/

Add a comment