Cardano Artık Kripto Vadisinin En Büyük İkinci Unicornu

Cardano Artık Kripto Vadisinin En Büyük İkinci Unicornu

Kripto Para Haberleri
Mart 7, 2021 tarafından Ali Bertay SOLAK
835
Yakın tarihli bir raporda, Cardano şu anda Kripto Vadisi'ndeki en büyük ikinci kripto para birimi. Geçtiğimiz yıl, düşük değerlemesi nedeniyle Zug'un Kripto Vadisi'nde başaramadı. Geçen yıl sadece 869 milyon dolardı, ancak bu yıl şu anki değeri 40.6 milyar dolar.
6670
  • Cardano şu anda Kripto vadisindeki en büyük ikinci kripto oldu.
  • Yalnızca 869 milyon dolarlık bir değerleme ile Cardano, geçen yıl başaramadı.
  • Cardano kısa süre önce Mary hard forkunun piyasaya sürülmesiyle çok varlıklı bir zincir haline geldi.

Yakın tarihli bir raporda, Cardano şu anda Kripto Vadisi’ndeki en büyük ikinci kripto para birimi. Geçtiğimiz yıl, düşük değerlemesi nedeniyle Zug’un Kripto Vadisi’nde başaramadı. Geçen yıl sadece 869 milyon dolardı, ancak bu yıl şu anki değeri 40.6 milyar dolar. Rapora göre artık sadece Ethereum’u izliyorlar.

Şu anda, İsviçre’nin Kripto Vadisi’nde 5 tanesi yeni, toplam 11 unicorn var.

Başka bir kayda göre, Cardano blokzinciri kısa süre önce Mary hard forkunun piyasaya sürülmesiyle çok varlıklı bir zincir haline geldi. Bu, kullanıcıların Cardano’da yerel olarak çalışan belirteçler oluşturmasına olanak tanır. Yeni tokenları etkinleştirmek, Ethereum için yakalanan ilk büyük kullanım durumlarından biriydi ve 2017’nin multi-milyar dolarlık ilk madeni para teklifinde savurganlığı körükledi.

Bu arada Mary, Cardano için Goguen dönemini başlatması gereken iki sert çataldan biridir. Bu, birden fazla ademi merkeziyetçi hizmet ve çözümü entegre etmelerine izin verecektir.

Dahası, dünyanın en büyük kripto merkezindeki ilk 50 şirketin toplam değeri 255 milyar dolara yakın veya az. Ayrıca 2021 Şubat ayı sonlarında yatırımcılardan 3.7 milyar dolarlık fon aldılar.

Bu gerçekler göz önüne alındığında, Liechtenstein’ı da içeren Kripto Vadisi’nin şu anda 960 şirketi var. Küresel salgının devam eden zorluklarına rağmen toplam çalışan sayısını 5.180’e çıkardılar. Bununla birlikte, kripto para komisyonculuğu ve emanetçi Bitcoin Suisse, Kripto Vadisi’nin en iyi işvereni olmaya devam ediyor.

Kaynak: https://coinquora.com/cardano-is-now-the-crypto-valleys-second-biggest-unicorn/

Add a comment