Cardano Çoklu Varlık Çağı: 591 Varlık Sadece 8 Günde Basıldı

Cardano Çoklu Varlık Çağı: 591 Varlık Sadece 8 Günde Basıldı

Kripto Para Haberleri
Mart 13, 2021 tarafından Ali Bertay SOLAK
859
Cardano'yu geliştiren Input Output HK'nin CEO'su Charles Hoskinson, 591 varlığın platformlarında sadece 8 günde basılmasından duyduğu memnuniyeti dile getirdi.
4F4B1CFFAC73CC8623B6921FE6F23DE99A02B5F68376CABBBE178E10782A68A9
  • 591 varlık Cardano’da sadece 8 günde basıldı.
  • IOHK CEO’su Charles Hoskinson, platformun büyümesinden duyduğu memnuniyeti dile getirdi.
  • Hoskinson, bunun önümüzdeki aylarda daha da büyümesini bekliyor.

Cardano’yu geliştiren Input Output HK’nin CEO’su Charles Hoskinson, 591 varlığın platformlarında sadece 8 günde basılmasından duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Bir tweet’te, “Önümüzdeki birkaç ay içinde bunun büyümesini görmek eğlenceli olacak” dedi.

Cardano’daki en son güncelleme olan Mary hard fork, kullanıcıların platformda yerel belirteçleri basmasına izin veriyor. IOHK tarafından hazırlanan bir rapora göre, “Bu yüksek lisans yeteneği, dünya çapındaki geliştiriciler için yeni bir geliştirme dayanağı haline gelecek ve Cardano’nun erişimini ve potansiyelini daha da genişletecek.”

Temelde, Mary protokol güncellemesi, Cardano blokzincirinde daha fazla kullanım durumu için zemin hazırlıyor. Bunlar, stabilcoin, merkezi olmayan finans (DeFi) ve fungible olmayan tokenlerin (NFT’ler) uygulamasını içerir.

Cardano, bu 2021’de birçok faktör nedeniyle popülaritesini artırdı. Proje, merkezi olmayan uygulamalar (DApps) için üçüncü nesil halka açık bir blokzinciri ve geliştirme platformudur.

Platform, medyadan çok fazla ilgi gördü çünkü temel ilkelerine hakemli bir araştırma stratejisi dahil eden ilk blokzinciriydi.

Cardano, platformun birçok teknik yönü nedeniyle yatırımcıların tercihi haline geliyor. Hatta bazıları bir Cardano 50 dolarlık ay atışı tahmin ediyor.

Kaynak: https://coinquora.com/cardano-multi-asset-era-591-assets-minted-in-just-8-days/

Add a comment