Cardano İçin 2021 Yazı Umutlu

Cardano İçin 2021 Yazı Umutlu

Kripto Para Haberleri
Haziran 1, 2021 tarafından Ali Bertay SOLAK
1055
Son zamanlarda kripto marketlerde birçok altcoin değer kaybetti. Bunlar, Cardano'nun yerel parası olan ADA'yı içerir. Yine de, 4. en büyük kripto olmasıyla yüksekte kalıyor.
CardanoHeader
  • Cardano’nun akıllı sözleşmeler özelliğinin lansmanını çevreleyen çok fazla iyimserlik var.
  • Hoskinson bir röportajda Alonzo ana ağının planlandığı gibi başlayacağından bahsetti.
  • ADA, yorumlarından kısa süre sonra %30 yükseldi.

Son zamanlarda kripto marketlerde birçok altcoin değer kaybetti. Bunlar, Cardano’nun yerel parası olan ADA’yı içerir. Yine de, 4. en büyük kripto olmasıyla yüksekte kalıyor.

Kripto piyasasının son zamanlarda çok fazla değer kaybettiği doğru olabilir, ancak çoğu insan bunun piyasadaki bir düzeltmeden kaynaklanmış olabileceğine inanıyor. Buna rağmen, ADA’nın yükseliş tahminleri, akıllı sözleşmeler özelliğinin lansmanını çevreleyen yüksek heyecanla daha fazla ilgili.

ADA’nın sadece 4 ayda yaklaşık %550 değer kazandığı bu sezon da 2020 yazından itibaren fiyat yörüngesini izleyeceğini ummamak elde değil.

Bu umutları ateşleyen şey, yazın beklenen ve merakla beklenen Alonzo ana ağ lansmanı ve kurucu ortak Charles Hoskinson’ın son yorumları. Yakın tarihli bir röportajda, planlanan hard fork’un Temmuz sonu veya Ağustos başı sürümüyle planlandığı gibi başlayacağını belirtti. Bu amaçla, ilk Alonzo test ağı dün yayına girdi.

Teknoloji girişimcisi, topluluğun beklentilerini denemek ve yönetmek için dikkatliydi. Bununla birlikte, ADA kısa süre sonra hala %30 oranında yükseldi.

Hoskinson tarafından uygun bir şekilde ‘hizmetin kutsal kasesi’ olarak adlandırılan akıllı sözleşmeler, merkezi olmayan kayıt deneyimini bir sonraki seviyeye taşıyacak. Bunun Cardano’nun çalışma biçiminde devrim yaratması bekleniyor.

Bunu akılda tutarak, Cardano’nun öncekilerden çok daha fazla ATH’ye bakmasını beklemek adil görünüyor. Öyle olsa bile, ADA’nın Bitcoin ve Ethereum’un bir kısmında başka bir fiyat düzeltmesinden sağ çıkıp çıkmayacağını yalnızca zaman gösterecek.

Kaynak: https://coinquora.com/cardano-high-hopes-for-summer-2021/

Add a comment