Cardano(ADA) Ethereum’un Yerini Mi Alacak?

Cardano(ADA) Ethereum’un Yerini Mi Alacak?

Kripto Para Haberleri
Mart 5, 2021 tarafından Aleyna YILMAZ
969
Youtuber MMCrypto ve Big Boy Crypto Ben, Youtube'da Cardano (ADA) fiyatının belki de 50 dolara ulaşması hakkında ilginç bir tartışma yaptı.
Cardano-ADA-vs-Ethereum-ETH-Cryptocurrency-1467x608-1
  • Crypto Ben, Cardano’nun Ethereum’un yerini alacak harika bir şansı olduğuna inanıyor.
  • ADA, 50 dolara yükselebilir.
  • Cardano’nun ETH seviyesine ulaşmak için piyasa değerinin dört buçuk katına ihtiyacı var.
  • Kripto uzmanı, hem ETH hem de ADA tutmanın daha iyi olduğunu söylüyor.

Youtuber MMCrypto ve Big Boy Crypto Ben, Youtube’da Cardano (ADA) fiyatının belki de 50 dolara ulaşması hakkında ilginç bir tartışma yaptı. Ayrıca, ADA’nın muhtemelen Ethereum’u (ETH) tahttan indirip piyasa değerinde ikinci noktaya ulaşmasından da söz ettiler.

Son zamanlarda Cardano’ya yoğun talep var. Dahası, insanlar ADA’nın nereye gittiğini de bilmek istiyor. Bazı insanlar ADA’nın Ethereum’u tahttan indireceğini umuyor. Ayrıca, ADA piyasa değerinde ikinci sırayı alabilir. Bu doğrultuda ADA’da kripto uzmanı olan Ben, kripto hakkında net bir açıklama yaptı.

Ethereum’u (ETH) Tahttan İndiren Cardano (ADA)

Ben, Cardano’nun uzun vadede Ethereum’u tahttan indirmek için gerçekten harika bir şans yakaladığına inanıyor. Bu özel boğa koşusunda, ETH’yi geçip geçemeyeceğinden emin değil, ancak iyi bir şansı olduğuna inanıyor. Dahası, ana akım yatırımcılar artık ADA kelimesini duymaya başladı. Aynı şekilde, yeni potansiyel yatırımcılar havuzunu da beraberinde getireceği için bu fiyat için çok önemlidir.

ETH ile ilgili ana sorun, ölçeklenebilirlik sorunlarının yanı sıra yüksek gaz ücretleridir. Ben’e göre bu, ETH’ye giren kurumsal değeri etkileyecek. Bununla birlikte, bu boğa koşusunda ETH’den en az 10 kat artış görebiliyoruz. Yine de, gaz ücretleri birçok tüccarı korkutuyor.

ADA, ETH’nin karşılaştığı tüm bu sorunları hesaba katmıştır. ADA platformu ve gelecekteki yükseltmeleri çözümlerle birlikte gelecek. Bu nedenle, ileride ölçeklenebilirlik veya güvenlikle ilgili sorunları olmayacaktır.

Uzun vadede, ADA’nın piyasa değerinde iki numaraya yükselme şansı var. Sonuç olarak Ben, ADA ve ETH’nin birbirleriyle ileri geri savaştığı bir gelecek görüyor. Bu durum ETH ve XRP’ye benziyor.

Cardano (ADA) 50 Dolara Ulaşabilir

CoinGecko’ya göre siz bu yazıyı okurken ADA’nın fiyatı 1,21 dolar.

ADA / USDT Fiyat Tablosu (Kaynak: TradingView)

Cardano’nun 38 milyar doların üzerinde bir piyasa değeri var. Öte yandan, Ethereum’un piyasa değeri yaklaşık 180 milyar dolar. Bu nedenle, ADA’nın ETH seviyesine ulaşmak için piyasa değerinin dört buçuk katına ihtiyacı var.

Ben, eğer ADA piyasa değerinde ETH’ye ulaşabilir veya onu geçebilirse, tüm gözler heyecan verici bir 50 dolara bakacak. Dahası, birçok yatırımcı 50 dolarlık bir yükseliş ile çok mutlu olacak. Dahası, Ben yatırımcılardan ADA için ETH satıp satmama konusunda birçok soru aldı. Ayrıca Ben,

“Her iki jetona sahip olarak bahislerinizi korumanın gerçekten harika olduğunu düşünüyorum.”

Ben, hem Ethereum hem de Cardano kripto para birimlerini tutmanın daha iyi olduğunu söyledi. Ayrıca ETH’nin büyük bir yükselişini ve ardından ADA’nın düşmesini beklemeyi öneriyor. Ancak, portföyü çeşitlendirme zamanı.

Not: Yatırım tavsiyesi değildir.

Kaynak: https://coinquora.com/cardano-will-hit-50-sooner-than-you-think/

Add a comment