‘Çığır Açmak Kolay Değil’ – Kings of Leon’un NFT Sürümü 2 Milyon Dolar Alıyor

‘Çığır Açmak Kolay Değil’ – Kings of Leon’un NFT Sürümü 2 Milyon Dolar Alıyor

Kripto Para Haberleri
Mart 11, 2021 tarafından Aleyna YILMAZ
604
Kings of Leon, yeni NFT sürümlerinden 1,45 ila 2 milyon dolarlık satışlar elde etti ve gelirin bir kısmını Live Nation's Crew Nation Fund'a bağışlayacak.
smash-3

Kings of Leon, yeni NFT sürümlerinden 1,45 ila 2 milyon dolarlık satışlar elde etti ve gelirin bir kısmını Live Nation’s Crew Nation Fund’a bağışlayacak.

Kings of Leon’un 5 Mart’ta başlayan tokenize edilmiş albümü ve NFT satışı, Open Sea platformundaki rakamlara göre ilk beş gününde en az 1.45 milyon dolar veya 820 Ether elde etti. Ancak Rolling Stone, bir grup temsilcisinin gelirin 2 milyon doların üzerinde olduğunu tahmin ettiğini ve bunun 600.000 dolarının pandemiden etkilenen canlı müzik ekiplerini desteklemek için Crew Nation Fund’a gittiğini bildirdi. Grubun hayranlarının birçoğunun kripto para birimi ve NFT’lere yeni başlayanlar olması ve satışı 24 saat uzatma kararıyla sonuçlanan dönüm noktası olayının diş çıkarma sorunları yaşadığı bildirildi. Şimdi 20 Mart’ta sona erecek.

Grup, ilk kez NFT ve sınırlı sayıda plak olarak piyasaya sürülen yeni albümleri When You See Yourself’i yayınlamak için dört yıllık bir aradan döndü ve 19 Mart’tan itibaren normal satın almalara sunulacak. Satılmayan sürümler sonunda yakılacak. Diğer çeşitli dijital sanat eserlerinin yanı sıra bir avuç “altın bilet” deneyimi satıldı. Şimdiye kadar elde edilen gelir, kripto etkileyicisinden ve DJ 3LAU’nun 24 saatin altında 11 milyon dolardan fazla üreten son albümü NFT düşüşünden önemli ölçüde daha az. Elektronik müzik yapımcısı, Ultraviolet albümünün 3. yıl dönümünü kutlamak için 33 NFT’yi müzayedede daha önce hiç duyulmamış müzik, özel şarkılar ve özel sanat eserleri içeren müzayedeye açtı.

Bununla birlikte, 3Lau’nun kripto meraklısı kitlesi, Kings of Leon’un ana akım takipçilerinden çok farklı. Grup, ilk olmanın zorluklarıyla birlikte geldiğini belirtti: “Yeni bir çığır açmak asla kolay değildir… Eğer öyle olsaydı, çığır açan olmazdı. Pek çok hayran, ilk kez NFT alıcısı ve yeni bir öğrenme aşamasını yaşıyor. SİZİ DUYUYORUZ ve daha fazla zamanın daha fazla hayranın bu tarihi teklife katılmasına izin vermesi umuduyla NFT Yourself Collection’ı 24 saat daha uzatacağız. ” NFT’ler, NFT piyasası OpenSea’de açık artırmayı yöneten blockchain tabanlı bir bilet platformu olan YellowHeart ile işbirliği içinde piyasaya sürüldü.Sürümün bir parçası olarak KOL, açık artırma için altı kopyası olan altı altın bileti düşürdü. Altın bilet NFT’leri, hayranlara tur başına bir manşet şovuna dört ömür boyu ön sıra biletler, grup buluşmaları ve selamlar, dört set tur ürünleri, şovlara ulaşım, sahne arkası konukseverliği ve daha fazlasını içeren benzersiz bir VIP deneyimi sunuyor. Altın biletlerden biri 89 Ether veya 160.000 dolar getirdi. Düşüş ayrıca belirteçli albümler, animasyonlu GIF’ler ve sanat eserleri içerir.

Kaynak : https://cointelegraph.com/news/breaking-new-ground-is-never-easy-kings-of-leon-s-nft-release-takes-in-2m

Add a comment