Coinbase Stock Token (COIN) Binance’de Listelenecek

Coinbase Stock Token (COIN) Binance’de Listelenecek

Kripto Para Haberleri
Nisan 15, 2021 tarafından Aleyna YILMAZ
796
Binance, Coinbase Stock Token'ı (COIN) 14 Nisan 2021 (UTC) itibariyle listeleyeceklerini duyurdu.
Ey6WdPJVcAEAVus
  • Binance, 14 Nisan 2021’den (UTC) geçerli olmak üzere COIN’i listeleyeceklerini duyurdu.
  • COIN / USD ticaret çifti Binance’de açılacak.

Binance, Coinbase Stock Token’ı (COIN) 14 Nisan 2021 (UTC) itibariyle listeleyeceklerini duyurdu.

Binance resmi olarak çarşamba günü tweet attı,

COIN / USD ticaret çifti de sırasıyla açılacak. Binance’e göre, kullanıcılar artık Binance web sitesinde kesirli Coinbase hissesi alıp satmaya başlayabilirler. Ancak, şu andan itibaren, COIN henüz web sitesinin Hisse Senedi Jetonu sayfasına yansıtılmamaktadır.

Bu arada, birçok kripto meraklısı buna olumlu tepki veriyor. MarkoKris2 kullanıcısı Twitter’da “Önümüzdeki birkaç hafta çılgınca olacak” şeklinde yanıt verdi.

Bu duyuru, Binance’in ticarete konu olan hisse senedi tokenlerini tanıtmasıyla birlikte. Söz konusu kripto borsası bu haberi Pazartesi günü açıkladı. Ayrıca Tesla, Binance’de listelenen ilk hisse senedi belirteciydi. Takas edilebilir hisse senedi tokenlerinin Binance USD cinsinden fiyatlandırılacağını ve ödeneceğini unutmayın.

Binance Hisse Senedi Jetonları Nedir?

Binance Hisse Jetonları sıfır komisyonlu dijital belirteçlerdir. Dayanak menkul kıymetlerin bir saklama portföyü bunları destekler ve ödenmemiş jetonu temsil eder. Buna ek olarak, hisse senedi token sahipleri, potansiyel temettüler de dahil olmak üzere temel hisse senetlerinin ekonomik getirisi için hak kazanır.

Binance, daha fazla özellik ve hisse senedi belirteci listeleyerek piyasa talebine tepki vermeye devam ediyor. Açıkça görülüyor ki, bu hisse senedi tokenlerinin ticareti geleneksel takas saatlerini takip edecek, oysa Çin Anakarası, Türkiye ve diğer kısıtlanmış yargı bölgelerinde yaşayanlar için mevcut değildir.

Kaynak: https://coinquora.com/coinbase-stock-token-coin-will-list-in-binance/

Add a comment