Corlytics’in Son Yazılımı, PSP’lerin Ödemeleri Daha İyi Takip Etmesine Olanak Sağlıyor

Corlytics’in Son Yazılımı, PSP’lerin Ödemeleri Daha İyi Takip Etmesine Olanak Sağlıyor

Fintech Haberleri
Mart 18, 2021 tarafından İlayda YILMAZ
811
Düzenleyici risk ve analitik alan sağlayıcısı Corlytics, konuya özgü en son düzenleme izleyicisini kullanıma sunduğunu duyurdu
cardlytics_full_color_horizontal_01_5

Düzenleyici risk ve analitik alan sağlayıcısı Corlytics, konuya özgü en son düzenleme izleyicisini kullanıma sunduğunu duyurdu. Bu özellik temelinde ödemelere odaklanmıştır. Hizmet, PSP’lerin ödeme hizmeti sağlayıcılarıyla ilgili düzenleyici güncellemeleri tek bir otomatik ve görsel etkileşimli panoda görselleştirmesine olanak tanır.

‘Corlytics’Payments Tracker’ adlı platform, tek bir konum aracılığıyla dünya genelinde ortaya çıkan tüm ödeme düzenlemeleri hakkında bir fikir veriyor; kayan zaman pencereleri ve dilim ve zar işlevselliği dahil olmak üzere etkileşimli öğelerle destekleniyor.

Günümüzde çoğu Ödeme Hizmeti Sağlayıcısı (PSP), çeşitli masaüstü uygulamaları ve manuel izleme kaynaklarını kullanarak bir dizi protokol ve iyileştirme stratejisi ile şirket içinde yönetilmektedir. Daha fazla manuel çözüme alternatif olarak, Corlytics’in Payments Tracker, manuel işlem hatalarının ortadan kaldırılmasına yardımcı olan tamamen otomatik bir ödeme izleyici sağlar.

Corlytics’in Ödeme Takibi, yeni ve güncellenmiş ödeme düzenlemelerinin yönlendirdiği riskleri azaltmaya ve fırsatları artırmaya yardımcı olarak firmalara anında etki analizi sağlar. Yerleşik iş akışı ve işbirliği araçlarıyla izleyici, tescilli ve üçüncü taraf çözümlerle tam entegrasyonla gelişmiş dijital dönüşümün sağlanmasına yardımcı olur. Corlytics’in Risk Etki İş Akışı ile birlikte firmalar, etki şablonlarını, uyarıları, bildirimleri ve bir onay ve uygulama sürecini kullanarak birden çok departmanda işbirliği içinde tam bir etki değerlendirmesi gerçekleştirebilir.

Kaynak : https://thefintechtimes.com/the-latest-software-by-corlytics-is-allowing-psps-to-better-track-payments/

Add a comment