COTI, Ödeme Yöntemlerine Apple Pay’i Ekledi

COTI, Ödeme Yöntemlerine Apple Pay’i Ekledi

Kripto Para Haberleri
Mart 5, 2021 tarafından Aleyna YILMAZ
822
COTI, Apple Pay ile yeni ortaklığını duyurdu. Bu, COTI satın almanın iPhone kullanıcıları için daha kolay hale geldiği anlamına geliyor. COTI, Simplex'in ödeme yöntemlerine Apple Pay'i ekledikten sonra raporu hazırladı.
1_jbYyxVCU10XidbpN4AObpQ
  • Son duyuruya göre COTI, Apple Pay ile ortaklık kurdu.
  • iPhone kullanıcıları artık cep telefonlarını kullanarak COTI’yi güvenli bir şekilde satın alabilirler.
  • COTI ayrıca bir COTI banka kartı ve banka hesabı çıkarmak için Simplex ile birlikte çalışıyor.

COTI, Apple Pay ile yeni ortaklığını duyurdu. Bu, COTI satın almanın iPhone kullanıcıları için daha kolay hale geldiği anlamına geliyor. COTI, Simplex’in ödeme yöntemlerine Apple Pay’i ekledikten sonra raporu hazırladı.

Ayrıca COTI, COTI banka kartlarını ve banka hesaplarını çıkarmak için Simplex ile birlikte çalışıyor.

Simplex, kripto endüstrisi için fiat desteği sağlayan AB lisanslı bir finans şirketidir. Simplex, kriptodan kredi kartına %100 garanti ile ödeme yapar. Yani, dolandırıcılık olursa, Simplex tüccara geri ödeme yapar.

Ayrıca, Simplex 50’den fazla fiat para birimini, 45 kriptoyu destekler ve 350’den fazla küresel ortakla entegre edilmiştir.

Öte yandan, COTI, blokzincirlerinin merkezi olmayan ödeme ağları ve sabit paralar oluşturmasına yardımcı olan doğrudan döngüsel olmayan bir grafik (DAG) protokolüdür. DAG sistemi ölçeklenebilir ve düşük maliyetlidir. Böylece firmalar, COTI’yi kullanarak kendi ödeme çözümlerini kolayca oluşturabilir ve zamandan ve maliyetten tasarruf etmek için fiat parayı dijitalleştirebilir.

COTI fiyatı 24 saat içinde %13.5 arttı ve şu anda 0.229716 dolardan işlem görüyor. Bu kripto ayrıca 127.867.723 dolarlık bir işlem hacmine sahip.

Kaynak: https://coinquora.com/coti-has-added-apple-pay-to-its-payment-methods/

Add a comment