Crypto.org Chain, Mainnet Lansmanından Önce Chainalysis ile İş Ortağı Oldu

Crypto.org Chain, Mainnet Lansmanından Önce Chainalysis ile İş Ortağı Oldu

Kripto Para Haberleri
Mart 21, 2021 tarafından Aleyna YILMAZ
904
Crypto.org Chain, yaklaşan ana ağ lansmanına hazırlanırken, blockchain analitik platformu Chainalysis ile ortaklık kurduğunu duyurdu
Crypto.org-Chain-x-Chainalysis_Blog
  • Crypto.org Chain, Chainalysis ile ortak olduğunu duyurdu.
  •  Chainalysis, Crypto.org Chain’in blockchain ağını güçlendirecek.
  • Crypto.org Chain 25 Mart’ta kendi blockchain ana ağını başlatacağını duyurdu.

Crypto.org Chain, yaklaşan ana ağ lansmanına hazırlanırken, blockchain analitik platformu Chainalysis ile ortaklık kurduğunu duyurdu. Bu işbirliği, Crypto.org’un blockchain ağının güçlendirilmesine yarayacak.

Özellikle, Chainalysis, Crypto.org Chain’e yerel CRO jetonunu yeni ana sayfasına entegre ederken yardımcı olacaktır. Bu, manuel uyumluluk iş akışlarını azaltacak olan İşleminizi Tanıyın (KYT) yazılımı aracılığıyla gerçekleştirilir. Ayrıca, Chainalysis, Blockchain’i Chainalysis Reaktörü olarak adlandırdığı yöntemle denetleyecektir. Bu, sistem içinde kötü aktörlerin bulunmamasını sağlayacaktır.

Crypto.com Baş Uyum Sorumlusu Antonio Alvarez, ana motivasyonlarının “kullanıcı hesaplarını ve varlıklarını güvende tutmak” olduğunu söyledi.

Alvarez ekliyor.

“Chainalysis ile ortaklık yapmaktan gururluyuz – birlikte yenilikçi teknolojideki iyileştirmeler yoluyla en iyi uygulamaları uygulayarak yüksek riskli saldırı noktalarını belirleyeceğiz.”

Bu arada, Chainalysis Genel Müdürü APAC Ulisse Dellorto, özellikle uyumluluk ve araştırma ürünlerini sağlayarak Crypto.com ile çalışmaktan heyecan duyduklarını dile getirdi.

Ayrı bir duyuruda Crypto.org, ana ağlarının 25 Mart’ta yayınlanacağını ve CRO’nun ana kripto para birimi olacağını açıkladı.

Kaynak :https://coinquora.com/crypto-org-chain-partners-with-chainalysis-prior-to-mainnet-launch/

Add a comment