Dogecoin Liste Dışı

Dogecoin Liste Dışı

Kripto Para Haberleri
Şubat 15, 2021 tarafından Ali Bertay SOLAK
808
Dogecoin, piyasa değeri en yüksek ilk 10 kripto para birimi listesinden çıktı ve 12. sıraya oturdu.
dogecoin

CoinMarketCap’ten alınan verilere göre, piyasa değeri baz alınarak oluşturulan listede Dogecoin, Piyasa Değeri En Yüksek İlk 10 Kripto Para Birimi Listesi’nin dışında kaldı ve bu kıyasa göre 12. sıraya oturdu.

Geçtiğimiz haftalarda gösterdiği yukarı yönlü ivme ile dikkatleri üzerine çeken Dogecoin, Piyasa Değeri En Yüksek İlk 10 Kripto Para Birimi Listesi’ne giriş yapmış ve Bitcoin Cash’i yerinden etmişti. Şimdi ise Bitcoin Cash, listenin dışından yükselerek tekrar eski sırasına oturdu ve Dogecoin’i liste dışı bıraktı.

Dogecoin, listenin dışında kalmış olsa bile piyasada çok büyük bir popülerlik sağladı. Başta ünlü girişimci Elon Musk olmak üzere birçok ünlü isim, Dogecoin hakkında tweetler attı ve söz konusu kripto para biriminin fiyat grafiğindeki yükselişe bir sebep verdiler.

Yakın zamanda Dogecoin’in kurucusundan gelen bir bilgiye göre; Dogecoin ağına bir güncelleme gelecek ve bu kripto para biriminin altyapısı sağlamlaştırılarak kullanımı daha da kolaylaştırılacaktır. Önümüzdeki aylarda beklenilen bu güncellemenin Dogecoin ve piyasa üzerindeki etkileriyse merak konusu.

Add a comment