EasySend Gibi Kodsuz Platformlar Sayesinde Dijital Dönüşüm Yeniliklere Devam Ediyor

EasySend Gibi Kodsuz Platformlar Sayesinde Dijital Dönüşüm Yeniliklere Devam Ediyor

Fintech Haberleri
Mart 3, 2021 tarafından İlayda YILMAZ
716
Salgınının başlangıcıyla ortaya çıkan trendlerden biri, hele finans sektöründe dijital dönüşüme olan önemli ihtiyaçtır. Koronavirüs durumu sadece halihazırda olup bitenleri hızlandırırken, dijital tekliflere olan ihtiyaç artık geleceğin bir şeyi değil ve işletmelerin tüketici ihtiyaçlarına ayak uydurmak için hızla dijitalleşmeleri gerekiyor.
maxresdefault

Salgınının başlangıcıyla ortaya çıkan trendlerden biri, hele finans sektöründe, dijital dönüşüme olan önemli ihtiyaçtır. Koronavirüs durumu sadece halihazırda olup bitenleri hızlandırırken, dijital tekliflere olan ihtiyaç artık geleceğin bir şeyi değil ve işletmelerin tüketici ihtiyaçlarına ayak uydurmak için hızla dijitalleşmeleri gerekiyor.

İşletmelerin bu dijitalleşmeyi başarabilmelerinin bir yolu, EasySend gibi kod içermeyen platformların kullanılmasıdır. Finans ve teknoloji endüstrisi gazileri tarafından kurulan EasySend, sigorta ve finansal hizmetler endüstrilerinde dijital müşteri yolculuklarını oluşturmak ve optimize etmek için kodsuz bir platformdur.

Kodsuz Olması Ne Anlama Gelir?

Kod içermeyen bir platform, kodlamaya veya bir yazılım geliştiricisini işe almaya gerek kalmadan yazılım uygulamaları oluşturmak ve geliştirmek için kullanılabilen bir araçtır. Şirket içi BT ekipleri, özellikle de yeni başlayanlarda, insan gücüne veya zamana sahip olmayabilir. Kod içermeyen vatandaş geliştiriciler, gerçek bir kodlama olmadan iş uygulamalarını oluşturabilir, test edebilir ve dağıtabilir. Platform, bu “geliştiricilerin” yazılım bileşenlerini görsel, kullanıcı dostu bir arayüzde sürükleyip bırakmasına ve ardından bir mobil veya web uygulaması oluşturmak için bağlanmasına olanak tanır. Bu platformlar yalnızca dijital dönüşümü hızlandırmakla kalmaz, aynı zamanda işletmelerin müşterilerine sorunsuz deneyimler sunmalarına da olanak tanır.

Kodsuz platformlar, kullanım kolaylığıyla dijital çabalarını büyütmeyi amaçlayan işletmeler için harika bir kaynaktır. Her bir iş gereksinimine göre kolayca uygulamaları oluşturuluyor ve mevcut iş sistemlerindeki bilgilere erişmek ve bunları yönetmek için veritabanlarından çalışabilme becerisiyle, dijital devrim için ideal bir destekleyicidir. Sadece bu değil, aynı zamanda bu platformlar, vatandaş geliştiriciler aracılığıyla mevcut kaynaklarını daha iyi kullanarak işletmelerin genel olarak ölçeklenmesine yardımcı olabilir. Çözümlerin teslim edilme hızını artırmalarına ve daha fazla mevcut personeli eğiterek kodsuz çözümlerin başarısını çoğaltmalarına olanak tanır.

Sonuçta, bir şirketin dijital dönüşümünü beslemek için bir araya gelen çok farklı faktör vardır. Dijital ürün ve çözüm tekliflerine olan talebin hızlanması çarpıcı bir şekilde artarken, bir şirketin elindeki araçlarla bu talebe yetişememesi için hiçbir neden yoktur. Kod içermeyen platformlar, işletmelerin müşteri yolculuğundan ödün vermeden tüketicilerinin ihtiyaçlarını karşılamalarına yardımcı olur ve bu, zaman geçtikçe daha da fazla ilgi kazanması muhtemel bir şeydir.

Kaynak: https://thefintechtimes.com/digital-transformation-continues-to-innovate-thanks-to-no-code-platforms-like-easysend/

Add a comment