ElonCoin Mi Geliyor?

ElonCoin Mi Geliyor?

Kripto Para Haberleri
Şubat 16, 2021 tarafından Ali Bertay SOLAK
655
Elon Musk, bir takipçisinden geşem ElonCoin temalı tweete yanıt verdi.
eloncoin

Ünlü girişimci ve artık bir kripto para semtatizanı olarak nitelendirilen Elon Musk, bir takipçisinin “ElonCoin” fikrini temel alarak atmış olduğu bir tweete cevap verdi. Musk, ElonCoin çıkarmalısın diyen takipçisine “Eğer gerekirse…” diye cevap verdi.

“Yeni bir ElonCoin geliştirin ve bunları elinde büyük Dogecoin tutmayan cüzdanlara teklif edin. Bu sayede elinde çok miktarda Dogecoin tutanları halihazırda olduğundan daha zengin hale getirmez ve ElonCoin’i dünyanın para birimi haline getirmek yolunda önemli bir destek vermiş olursunuz.” diyen takipçisine Elon Musk: “Sadece gerekirse” diye cevapladı.

Elon Musk, Dogecoin balinalarına seslenmiş ve ellerindeki Dogecoinleri satmamaları halinde söz konusu kripto para birimine destek vermeyeceğini söylemişti. Daha sonrasında da Dogecoin balinalarının ellerindekileri satmaları durumunda cüzdan değerlerini ödeyeceğini belirtti.

Dogecoin, kullandığı altyapı ve kripto para biriminin dağıtım stratejisi yüzünden %51 riski altında. Eğer balinalar Elon Musk’ı dinlemezse ve %51 riski gerçekleşirse bu kripto para piyasasında bir ilk olacak.

Add a comment