Ethereum’un Önümüzdeki Hafta En Yüksek Seviyesine Ulaşacağı Tahmin Ediliyor: 2.500 Dolar

Ethereum’un Önümüzdeki Hafta En Yüksek Seviyesine Ulaşacağı Tahmin Ediliyor: 2.500 Dolar

Kripto Para Haberleri
Mart 15, 2021 tarafından Aleyna YILMAZ
753
Ethereum (ETH), önümüzdeki hafta kadar erken bir tarihte 2.500 dolarlık yeni bir tüm zamanların en yüksek seviyesini (ATH) tahmin eden birçok uzman sayesinde Twitter'da bir kez daha trend oluyor.
hero-1
  • Ethereum’un önümüzdeki hafta tüm zamanların en yüksek 2.500 dolara ulaşması bekleniyor.
  • Moonrock Capital Yönetici Ortağı Simon Dedic, ETH’nin tüm altcoinleri aya götüreceğini tahmin ediyor.
  • Ethereum kısa süre önce Şubat ayında 2.000 dolar ile en yüksek fiyatına ulaştı.

Ethereum (ETH), önümüzdeki hafta kadar erken bir tarihte 2.500 dolarlık yeni bir tüm zamanların en yüksek seviyesini (ATH) tahmin eden birçok uzman sayesinde Twitter’da bir kez daha trend oluyor.

En yüksek altcoin geçen hafta %14’ün üzerinde artışla 1945,42 dolara yükseldi. Bu, ETH’nin Şubat ATH’sinden bu yana 2042,98 dolarla ulaştığı en yüksek fiyat. ETH, 2.000 dolar sınırını aşmak için düştükten sonra düşmesine rağmen, altcoin bir kupa ve kulp modeli oluşturmak için bir kez daha yukarı doğru itti.

Kupa ve kulp formasyonu bir yükseliş göstergesidir. Bu nedenle, bir analist, ETH’nin yakında 2500 dolara yükselebileceğini gösterdiğini tahmin ediyor.

Ayrıca Moonrock Capital’in Yönetici Ortağı Simon Dedic tweet attı.

“ETH önümüzdeki hafta 2500 dolara çıkacak ve onunla tüm altları alacak.”

Birçoğu bu tweet’i neredeyse 4.000 beğeni ve 500 retweet ile destekledi. Bununla birlikte, birçok altcoin hayranı, ETH’nin hangi coin’leri beraberinde sürükleyeceğini merak ediyor. Birkaç altcoin, yılın başından bu yana yeni ATH’ler belirledi ve birçok kişinin 2021’in altcoin sezonu olacağına inanmasına neden oldu.

Özellikle, Moonrock Capital, Londra merkezli bir blok zinciridir ve kısmen Polkadot üzerindeki erken bahisleriyle tanınan bir danışmanlık firmasıdır. Yakın tarihli bir Forbes röportajında, firma, Polkastarter fonu aracılığıyla Polkadot’un başarısının kilit itici gücü olarak bile gösterildi.

Kaynak: https://coinquora.com/experts-predict-ethereum-2500-all-time-high-next-week/

Add a comment