Haftanın Kripto Başarısızlığı: Bitcoin Cash

Haftanın Kripto Başarısızlığı: Bitcoin Cash

Kripto Para Haberleri
Şubat 25, 2021 tarafından Aleyna YILMAZ
713
En iyi kripto para birimlerinin yükseliş eğilimine rağmen, Bitcoin cash son 7 günde %25.88 düştü. Onuncu en değerli kripto para birimleri, piyasa değerinin 9.84 milyara düştüğünü gören bir düşüş dönemiyle karşı karşıya.
kjefhui345rui43e-1

En iyi kripto para birimlerinin yükseliş eğilimine rağmen, Bitcoin cash son 7 günde %25.88 düştü. Onuncu en değerli kripto para birimleri, piyasa değerinin 9.84 milyara düştüğünü gören bir düşüş dönemiyle karşı karşıya.

Bitcoin Cash’te (BCH) haftanın başarısızlığı var. Bitcoin Cash, son zamanlarda zayıf bir form akışı yaşıyor ve grafiklerden elde edilen veriler, %25,88’lik büyük bir fiyat düşüşünü gösteriyor.

Bu, piyasa değerine göre ilk ondaki tüm kripto paraların genel yükseliş eğilimi ile çelişiyor. Bitcoin, Ethereum ve Binance Coin tüm zamanların en yüksek seviyelerine ulaştı. Polkadot ve Chainlink son 7 gün içinde yükseliş gösterdi.

Bitcoin Cash (BCH) Tüccarları İçin Korkunç Zamanlar

Bitcoin Cash sıkıntıları, son 7 günde yaklaşık %25’in üzerinde büyük fiyat düzeltmeleri yaşayan madeni parayla devam ediyor. Düşen fiyatlar ve varlıklarını tasfiye etmek isteyen yatırımcılar artık Bitcoin Cash ticaretinin piyasa kapitalizasyonunu 10 milyar doların altında görüyor.

Piyasa değeri için 9,84 milyar olarak belirlenen Bitcoin Cash, Chainlink’in altında ve Stellar’ın üzerinde piyasa değeri açısından en değerli on kripto para arasında yer alıyor.

Bitcoin Cash şu anda 2017’de tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 3.721 dolardan çok uzak bir şekilde 527.59 dolardan işlem görüyor. MACD aracına göre, Stokastik RSI nötr bir iyimserken, kuşatılmış madeni para için bir yükseliş eğilimi öngörüyor.

Teknik olarak, BCH yükselmesi durumunda genel direnç, 558 ila 605.36 dolar arasında olmalıdır. Bununla birlikte, bu satış devam ederse, 420 dolar, düşüş bölgesine doğru daha derinlere inen bir sonraki destek seviyesi olacak.

Kaynak: https://dailycoin.com/crypto-fail-of-the-week-bitcoin-cash/

Add a comment