Hoskinson: 100’den Fazla Kripto Şirketi Ethereum’dan Cardano’ya Taşınacak

Hoskinson: 100’den Fazla Kripto Şirketi Ethereum’dan Cardano’ya Taşınacak

Kripto Para Haberleri
Mart 16, 2021 tarafından Aleyna YILMAZ
618
IOHK CEO'su Charles Hoskinson, 100'den fazla kripto tabanlı şirketin Ethereum'dan Cardano'ya taşınacağını ifade etti. Hoskinson, özellikle ADA ağı tamamen olgunlaştığında şirketlerin Ethereum'u bırakıp Cardano'ya geçeceğini söyledi.
Cardano-1
  • Charles Hoskinson’a göre, 100’den fazla kripto şirketi yakında Ethereum’dan Cardano’ya taşınacak.
  • Hoskinson, Cardano’nun ağı tamamen olgunlaştığında bunun mümkün olacağını söyledi.
  • Cardano, bu yıl sona ermeden çok daha fazla blockchain tabanlı proje başlatacak.

IOHK CEO’su Charles Hoskinson, 100’den fazla kripto tabanlı şirketin Ethereum’dan Cardano’ya taşınacağını ifade etti. Hoskinson, özellikle ADA ağı tamamen olgunlaştığında şirketlerin Ethereum’u bırakıp Cardano’ya geçeceğini söyledi.

Bir Bloomberg röportajına göre Hoskinson, ADA’nın bugünlerde nasıl büyük ölçüde popülerlik kazandığına dair coşkusunu dile getirdi. Ayrıca bu yılki başarılı performans için Cardano ekibine ve topluluğuna teşekkür etti.

Charles Hoskinson,

“Doğru yaptık, ancak bu, pazara en son girenlerden biri olduğumuz anlamına geliyordu. Vahşi bir yolculuktu, sekiz yılda bir milyarder olmak oldukça çılgınca. “

Sonuç olarak Hoskinson, ADA’nın piyasa değerinin bugünlerde nasıl büyük ölçüde arttığına bakarak bile şaşırdığını belirtti.

Dahası, Cardano, ürünlerinin tekliflerini yayınlamayı asla bırakmaz. Hoskinson’a göre, ADA şirketi Goguen uygulaması gibi çok daha fazla proje getirmek için yola çıktı.

Bu, akıllı sözleşmeleri ve diğer birçok işlevi Cardano blockchain ağına başlatacak. Cardano, bu yıl sona ermeden önce pek çok yaklaşmakta olan blockchain tabanlı projeyi başlatacak. Son zamanlarda Cardano, Mary hard fork’unu piyasaya sürdü. Mary hard fork yükseltmesi, Cardano blokzincirini güçlendirmek içindir. Hoskinson, güvenlik açısından Cardano’nun Ethereum’dan daha üstün olduğunu söyledi.

Kaynak: https://coinquora.com/over-100-cryptos-will-move-from-ethereum-to-cardano-says-hoskinson/

Add a comment