Hoskinson, Cardano Ağ Jetonlarının Artık 10K’nın Üzerinde Olduğunu Söyledi

Hoskinson, Cardano Ağ Jetonlarının Artık 10K’nın Üzerinde Olduğunu Söyledi

Kripto Para Haberleri
Nisan 28, 2021 tarafından Aleyna YILMAZ
765
ADA'nın yaratıcısı Charles Hoskinson, Cardano blockchain ağının Mary Hard Fork lansmanından sonra 10.000'den fazla tokene sahip olduğunu açıkladı.
ada-cardano-0
  • Cardano blockchain ağında şu anda 10.000’den fazla token var.
  • Hoskinson, akıllı sözleşme oluşturduktan sonra sezgisel ticarileştirme yapacaklarını bir kez daha söyledi.

ADA’nın yaratıcısı Charles Hoskinson, Cardano blockchain ağının Mary Hard Fork lansmanından sonra 10.000’den fazla tokene sahip olduğunu açıkladı.

Hoskinson, konuk olarak göründüğü Forbes ile yaptığı röportajda ADA’nın mevcut 10K tokenlerini açıkladı. Hoskinson bunu, Cardano’nun yol haritasıyla ilgili yaklaşan bir güncelleme yapması için sorgulandıktan hemen sonra açıkladı.

Dahası, Hoskinson, Cardano’nun jetonunun 20.000’den fazla aktif insanın katılımına sahip olduğunu, ancak hepsinin hala bir yan zincir olarak çalıştığını söyledi.

Hepsinden iyisi, Hoskinson, ADA’nın akıllı kontrat oluşturma sürecini birkaç ay içinde tamamlama yolunda olduklarını ekledi. Sonuç olarak, ADA akıllı sözleşmesi esas olarak Cardano blockchain ağında ticarileştirme için bir ağ geçidi görevi görecek.

Hatta Cardano ekibinin ulusları çekmek için ADA ağı üzerinden milyonlarca kullanıcıyı tanıtmak için daha çok çalıştığını söyleyerek daha da ileri gitti.

Hoskinson dedi ki,

“Ulus devletlerin harika şeyler yapmasını sağlıyoruz ve bu itme modeliyle milyonlarca kullanıcıyı getiriyoruz. Ayrıca Ethereum laboratuarında gördüğünüz tüm olağan şüpheliler olan merkezi olmayan finans, değiştirilemez token pazarları da yapıyoruz. “

Kaynak: https://coinquora.com/hoskinson-says-cardano-network-tokens-is-now-over-10k/

Add a comment