Kraken CEO’su, Bitcoin Düşüşü Hakkında Konuştu

Kraken CEO’su, Bitcoin Düşüşü Hakkında Konuştu

Kripto Para Haberleri
Haziran 28, 2021 tarafından Ali Bertay SOLAK
792
Kraken'in CEO'su olan Jesse Powell, Bitcoin hakkında konuştu.
aa

En eski ve en popüler kripto para borsalarından biri olan Kraken’in CEO’su, Bitcoin’in son zamanlardaki fiyat anlamındaki düşüşü hakkında konuştu. Kraken’in kurucu ortağı ve CEO’su Jesse Powell, Fox Business’a verdiği ropörtajda şu ifadeleri kullandı.

Benim için sıradan günler, parkta gezinmek gibi. 10 yıldır içinde bulunduğum hız treni düşünüldüğünde, bu yalnızca küçük bir düşüş.

Jesse Powell

Bitcoin, bilindiği üzere hafta başında 28 bin Amerikan Doları seviyesine inmiş olsa da bu yazının yayınlandığı sırada 33 bin Amerikan Doları bandına yükselip biraz da olsa toparlamıştı. Röportajın devamında Jesse Powell:

10 yıllık grafiklere göz attığımızda, Bitcoin’in dünyadaki diğer tüm varlıklardan daha fazla değer kazandığını görüyoruz. Geçtiğimiz yıl bile yüzde 200 artış gösterdi. Bitcoin’e daha uzun bir zaman çerçevesinde baktığınızda, esaslarına baktığınızda, mantıklı gelmeye devam ediyor.

Jesse Powell

Kraken’in CEO’su, piyasalarda hala geçtiğimiz Nisan ayında yapmış olduğu açıklamayla hatırlanıyor. Jesse Powell, yaptığı açıklamada Bitcoin’in 2022 yılının sonuna kadar bir Lamborghini alabilecek fiyata yükseleceğini söylemişti.

Add a comment