Kripto Para Borsası Bitay Nedir?

Kripto Para Borsası Bitay Nedir?

Kripto Para Haberleri
Kasım 26, 2020 tarafından Ali Bertay SOLAK
1640
Türk menşeili kripto para borsası olan Bitay, Kazandıran Davet Kampanyası ile müşterilerine kayıt teşviği yapıyor.
bitay1

Türkiye’nin Global Borsası” sloganıyla hizmet hayatına başlayan bitay.com, birçok kripto para birimi ile alım-satım işlemi yapabileceğiniz bir dijital para borsasıdır.

Bitay, Yıldız Teknik Üniversitesi Teknopark çıkışlı bir proje olarak, Huobi‘nin Türkiye çözüm ortağı olmayı başarmış ve bu birlikteliklerini bir airdrop ile daha da sağlam hale getirmeyi amaçlamışlardır.

Bitay‘ın halihazırda var olan “Kazandıran Davet Kampanyası” açıklamasına göre; 10 Kasım – 10 Aralık tarihleri arasında söz konusu borsada hesap açan herkese 15 BTY yatırılıyor. Ayrıca referans linki ile getirilen kayıt başına da 15 BTY kazanılabiliyor. Referans linki ile kayıt sayesinde hem davet eden kişi hem de davet edilip kayıt adımlarını tamamlayan kişi 15 BTY kazanıyor. Söz konusu kampanyadan 150 BTY ila 2500 BTY kazandığınız takdirde Bitay borsasında BTY’lerinizi çevirip Bitcoin ile işlemlere başlayabilirsiniz!

http://analizkripto.com/2020/11/25/ethereum-2-0in-tarihi-belli-oldu/

Kazandıran Davet Kampanyası içeriğinde yalnızca kayıt teşviği yok. Bunun yanı sıra, bildirilen tarihler arasında en fazla davet yapan ilk üç kişiye de üç büyük ödül verilecek. Kampanyanın web sayfasında açıklananlara göre; büyük ödüller ve sıralamalar şu şekilde olacak.

  1. Iphone 12
  2. Macbook Air
  3. Apple Watch

Kazandıran Davet Kampanyası‘na katılmak için yapılması gereken yalnızca iki şey var; Bitay‘a üye olup hesap açmak ve kimlik bilgilerini doğrulamak.

bitay

Bitay, Kazandıran Davet Kampanyası için oluşturduğu kripto para biriminin fiyatını 1 BTY = 1 TRY şeklinde açıklamıştır. Bitay Token, yalnızca bu kampanya için özel üretilmiş ve promosyon amaçlıdır.

Kazanılan BTY’lerin kullanım alanı hakkında kripto para borsasının internet sitesine göre:

  • BTY’lerinizi alım-satım işlemlerinde komisyon ödemek için kullanabilirsiniz ve bu sayede %50 komisyon indirimi kazanabilirsiniz.
  • Bitcoin alabilir ya da müşterisi olduğunuz GSM firmasından 2 GB’lik internet olarak kullanabilirsiniz.
  • Anlaşmalı üye işyerlerinde QR Kod teknolojisi aracılığıyla Bitay Token ile ödeme yapabilirsiniz.
http://analizkripto.com/2020/11/23/bitcoin-ve-altcoinler-her-boganin-bir-ayisi-vardir/

Kampanyanın açıklamasının yapıldığı internet sayfasına göre; 31 Aralık 2020 tarihine kadar kullanılmayan tüm BTY’ler iptal edilecektir. Bu yüzden kazandığınız BTY’lerinizi iptal edilmeden harcayın.

Not: Bu içerik bir yatırım tavsiyesi değildir.

Add a comment