Kripto Paranın Yükselişinde Tesla, Bu Sefer Ether mi Alacak?

Kripto Paranın Yükselişinde Tesla, Bu Sefer Ether mi Alacak?

Kripto Para Haberleri
Mart 1, 2021 tarafından Ali Bertay SOLAK
863
BTC ve ETH, son zamanlarda yeni ATH'ler oluşturuyor. Her ikisinin de yükselmesi bekleniyor. Marka 1,5 milyar değerinde Bitcoin satın aldı ve BTC ödemelerini kabul etmeye başlayacak. Belki de ETH'nin yeni zirvelere ulaşmasıyla, Tesla bundan sonra ETH'ye yatırım yapabilir.
ethereum-eth-elon-musk
  • BTC ve ETH, son zamanlarda yeni ATH’ler oluşturuyor. Her ikisinin de yükselmesi bekleniyor.
  • Marka 1,5 milyar değerinde Bitcoin satın aldı ve BTC ödemelerini kabul etmeye başlayacak.
  • Belki de ETH’nin yeni zirvelere ulaşmasıyla, Tesla bundan sonra ETH’ye yatırım yapabilir.

Ethereum’un yakında başka bir ATH kurması bekleniyor, hatta belki de 2.000 doları aşacak. Yatırımcılara sürekli neden Bitcoin’in hemen arkasında, ikinci sırada, yer aldığını hatırlatıyor. Bu nedenle, ETH yatırımlar için harika bir seçenek olmuştur.

Aynı şekilde, çoğu kripto para birimi son zamanlarda yükselişte. Buna Tesla CEO’su Elon Musk’ın favorisi olan Dogecoin’de dahil. Doge ayrıca kısa süre önce 0,08 doların üzerinde yeni bir ATH belirledi.

Musk, kripto para birimleri sayesinde değişen finans ortamına olan ilgisini defalarca gösterdi. İtibari parayla ilgili olarak dijital varlıklar konusundaki görüşlerini sık sık tweetledi.

Hatta dijital varlıkların “gelecek” olduğunu söyledi. Bir zamanlar, Bitcoin’in fiat para kadar değerli olduğunu tweetleyecek kadar ileri gitmişti. Bununla birlikte, Bitcoin’e epeyce darbe indirdiğini görmek ilginç.

Musk bir zamanlar Bitcoin’in enerji ağırlıklı madencilik protokollerinin Tesla’nın markası için en uygun seçenek olmayabileceğinden bahsetmişti. Ancak Ethereum, farklı bir madencilik protokolü kullandığı için aynı sorunu teşkil etmiyor. Tesla kripto benimseme konusunda ilk adımlarını attığı için onu geçerli bir seçenek yapan bir fark.

Belki de Tesla’nın çok yakında daha fazla dijital varlığa yatırım yaptığını göreceğiz. İdeal olarak, şirket için bir sonraki en iyi seçenek ETH olacaktır. Varlık sürekli bir yükselişte ve Tesla boğayı boynuzlarından alıp aya ve hatta Mars’a ulaşmayı düşünüyor olabilir.

Kaynak: https://coinquora.com/tesla-on-crypto-high-will-it-buy-ether-eth-next/

Add a comment