Lark Davis: Coinbase IPO 2021’in En İyi Yatırımı

Lark Davis: Coinbase IPO 2021’in En İyi Yatırımı

Kripto Para Haberleri
Nisan 15, 2021 tarafından Aleyna YILMAZ
728
Kripto uzmanı Lark Davis, YouTube kanalına bir video yükleyerek Coinbase IPO'nun 2021'deki en iyi yatırım olacağını açıkladı.
social
  • Lark Davis, Coinbase IPO’nun 2021’deki en iyi yatırım olacağını açıklıyor.
  • Coinbase Global, merakla beklenen ilk halka arzını başlattı.
  • Halka arz dosyalarına göre Coinbase, 114.9 milyon hisseyi doğrudan halka satıyor.

Kripto uzmanı Lark Davis, YouTube kanalına bir video yükleyerek Coinbase IPO’nun 2021’deki en iyi yatırım olacağını açıkladı. Bu, kısmen Bitcoin fiyatındaki son muazzam büyüme sayesinde olacak.

Coinbase Global, merakla beklenen ilk halka arzını (IPO) başlattı. Ayrıca Coinbase, ticaret için yaklaşık 50 kripto para birimi listeleyen en büyük ABD kripto para borsasıdır. Ek olarak, kullanıcılar Coinbase IPO’nun kripto piyasasına artan ilgi ve güvenilirlik sağlamasını bekliyor.

Şirket geleneksel bir halka arz yapmıyor. Bunun yerine, doğrudan bir liste aracılığıyla halka açılır. Coinbase hisselerinin mevcut sahipleri, hisse senetlerini ticarete açık hale getirmek için çevirecekler. Bunu yapmak, yatırım bankalarından yüksek ücretlerden kaçınmalarını sağlar.

Coinbase IPO dosyalamasına göre Coinbase, 114.9 milyon hisseyi doğrudan halka satıyor. Ayrıca, işlem başlamadan bir gün önce hisseler için bir referans fiyat yayınlamayı planlıyor.

Ayrıca Coinbase, 70 milyar ila 90 milyar dolar aralığında bir değere sahip. Geçtiğimiz hafta yayınlanan gönüllü ve ön ilk çeyrek kazanç raporuna göre Coinbase, platformunda 56 milyon kullanıcısı olduğunu söyledi. Bu, bir yıl önceki 6 milyon kullanıcısına kıyasla açık bir artış.

Kaynak: https://coinquora.com/lark-davis-says-coinbase-ipo-is-best-investment-for-2021/

Add a comment