Litecoin (LTC) Fiyatı Yeni En Yüksek 500 Dolara Ulaşabilir

Litecoin (LTC) Fiyatı Yeni En Yüksek 500 Dolara Ulaşabilir

Kripto Para Haberleri
Mayıs 6, 2021 tarafından Aleyna YILMAZ
711
CoinMarketCap verilerine göre, Litecoin fiyatı büyük ölçüde yeni bir 500 dolara yükseliyor. Aslında, Litecoin'in yükselen fiyat artışı tüm kripto piyasasında biraz umut verici görünüyor.
litecoin-up-arrow
  • Litecoin (LTC) fiyatı 500 dolar işaretine doğru yükseliyor.
  • Bu, kripto pazarında LTC için umut verici bir artış gibi görünüyor.

CoinMarketCap verilerine göre, Litecoin fiyatı büyük ölçüde yeni bir 500 dolara yükseliyor. Aslında, Litecoin’in yükselen fiyat artışı tüm kripto piyasasında biraz umut verici görünüyor.

Mevcut Litecoin (LTC) yükseliş dalgası hakkında, kripto analisti Lark Davis de “Litecoin nihayet yükseliyor!” Diyen bir tweet paylaştı.

Bu tweet’e yanıt olarak, Twitter kripto topluluğu mevcut LTC fiyat artışına mutlu bir şekilde yanıt verdi. Bu nedenle, çoğu LTC’nin yükselişe geçtiği gerçeğinden heyecanlı görünüyor.

Ek olarak, diğerleri Davis’ten birçok dijital para biriminin durumu hakkındaki düşüncelerini paylaşmasını istedi. Birkaçından bahsetmek gerekirse, varlıklar GVT(dolar), EOS(dolar), GMB(dolar), DOGE(dolar) ve daha fazlasını içerir. Dahası, diğerleri Litecoin’in fiyatının yakında 1.000 dolara ulaşacağını da tahmin etti.

Ayrıca, dijital varlık sıralaması açısından, LTC şu anda kripto alanında 10. sırada. Mevcut fiyatına bakıldığında, LTC önümüzdeki günlerde çok daha fazlasını yapabilir.

Kaynak:https://coinquora.com/litecoin-ltc-price-could-reach-a-new-high-of-500/

Add a comment