LoyalBe, 1 Milyon Sterlinlik Yatırım Yaptı

LoyalBe, 1 Milyon Sterlinlik Yatırım Yaptı

Fintech Haberleri
Nisan 17, 2021 tarafından İlayda YILMAZ
750
Belfast merkezli fintech şirketi loyalBe, Co-Fund NI ve meleklerin (yatırımcıların) desteğiyle Techstart Ventures liderliğindeki aşırı talep edilen bir finansman turuna 1 milyon dolarlık yatırım yaptı.
images

Belfast merkezli fintech şirketi loyalBe, Co-Fund NI ve meleklerin (yatırımcıların)  desteğiyle Techstart Ventures liderliğindeki aşırı talep edilen bir finansman turuna 1 milyon dolarlık yatırım yaptı.

LoyalBe uygulaması Açık Bankacılık teknolojisini kullanan ve müşterilerin sadece banka kartlarıyla ödeme yaparak otomatik olarak ödül kazanmalarına olanak tanıyan bir uygulamadır. İşlem verileri, herhangi bir Satış Noktası entegrasyonuna veya mağazadaki ekipmana olan ihtiyacı ortadan kaldıran müşteri harcamasını doğru bir şekilde ilişkilendirmek için kullanılabilir.

Fonları İrlanda pazarına açılmaya kullanmayı planlayan firma, yerel olarak alışveriş yapmak için kilitlenme eğilimine yaslanan bağımsız küçük tüccarları hedefliyor.

Kurucu ve CEO, Cormac Quinn: “Fonları ortaklıklar kurmak ve İrlanda’da pazarlama çabalarımızı geliştirmek için kullanmayı planlıyoruz. Yakın zamanda İrlanda pazarına girmek için Visa ile ortaklık kurduk ve bu yatırım, uygulamayı yerel işletmelerde sunmamızı hızlandırmamıza olanak sağlayacak. “

2018’de loyalBe, ofis alanı ve desteğinin yanı sıra 60.000 sterlin hibe ödülü ile gelen Danske Bank Açık Bankacılık yarışmasını kazandı.

Kaynak : https://www.finextra.com/newsarticle/37868/open-banking-loyalty-app-loyalbe-secures-1-million-investment

Add a comment