Michael, ADA, ETH ve ALGO için Olası Fiyatı Analiz Ediyor

Michael, ADA, ETH ve ALGO için Olası Fiyatı Analiz Ediyor

Kripto Para Haberleri
Haziran 7, 2021 tarafından Ali Bertay SOLAK
988
Bir kripto analisti ve tüccarı olan Michaël van de Poppe, Cardano'nun (ADA) yeni bir yüksek fiyata ulaşmak için ivme kazandığına inanıyor. Ayrıca Ethereum (ETH) ve Algorand (ALGO) için boğa piyasasının yeniden başlayacağını da öngördü. Poppe, kripto alanında Crypto Michael olarak tanınır.
featured21
  • Michael van de Poppe, Cardano’nun yeni bir yüksek fiyatı tuttuğuna inanıyor.
  • Poppe ayrıca Ethereum ve Algorand için boğa piyasasını öngördü.

Bir kripto analisti ve tüccarı olan Michaël van de Poppe, Cardano’nun (ADA) yeni bir yüksek fiyata ulaşmak için ivme kazandığına inanıyor. Ayrıca Ethereum (ETH) ve Algorand (ALGO) için boğa piyasasının yeniden başlayacağını da öngördü. Poppe, kripto alanında Crypto Michael olarak tanınır.

Bir tweet’te, üst düzey tüccar takipçilerine Cardano’nun Bitcoin çifti (ADA/BTC) ile potansiyele sahip olduğunu söyledi. Paritenin 0,0005 dolar direncini kırmak ve 0,0006 dolara gitmek için 0,0004 dolarlık kilit desteği tutması gerekiyor.

Ancak parite hedefe ulaşırsa, tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 0,000008788 dolardan %50’nin altında olacaktır. Özellikle, Crypto Michael tweet attı, “Cardano burada hala iyi ve kritik seviyeler destek için beklemeye devam ederken yeni zirvelere doğru devam etmek için istekli.”

Analiste göre, aynı anda Ethereum 3.400 dolara yükselmek için 2.700 dolarlık ani direnci kırmaya hazırlanıyor.

Ayrıca Crypto Michael, “Ethereum, burada desteğini sürdürdüğü için bu aşamada Bitcoin’den daha iyi görünüyor. Bu arada BTC çifti zirvelere tırmanıyor. Bu nedenle, #ETH’de 2.700 dolarlık alanda direnç kırılırsa, bir sonraki adımda 3.400 dolar bekliyorum.”

Ayrıca, Michaël van de Poppe, Algorand’ın (ALGO) fiyat eğilimini de fark etti. Poppe’a göre, ALGO/BTC çifti kilit teknik göstergelerin üzerinde istikrarını sürdürdü ve şu anki 0,00002818 fiyatından %95’lik bir hareket hedefliyor.

Algorand, 100-Günlük ve 200-Günlük MA’ların (hareketli ortalamalar) üzerinde kalarak, boğa döngüsü bunun için sona ermediği için, buradaki momentumu devam ettiriyor, diye ekledi. Bu nedenle, 3.800 (0.000038) ve 5.500 sats (0.000055) ile devam etmek için istekli.

Kaynak: https://coinquora.com/crypto-michael-analyzes-possible-price-for-ada-eth-and-algo/

Add a comment