Michael Saylor Ethereum Hakkında Fikrini Değiştirdi

Michael Saylor Ethereum Hakkında Fikrini Değiştirdi

Kripto Para Haberleri
Haziran 18, 2021 tarafından Aleyna YILMAZ
873
Salı günü CNBC ile yaptığı röportajda MicroStrategy CEO'su Michael Saylor, sadece bitcoin değil bir dizi kripto için parlak bir gelecek gördüğünü söyledi.
maxresdefault-1
  • Michael Saylor Ethereum konusundaki fikrini değiştirdi
  • Bu, MicroStrategy’nin bilançosuna ETH ekleyeceği anlamına mı geliyor?

Salı günü CNBC ile yaptığı röportajda MicroStrategy CEO’su Michael Saylor, sadece bitcoin değil bir dizi kripto için parlak bir gelecek gördüğünü söyledi.

 Michael Saylor, tüm kriptolar için bir yer olduğunu söyledi. Dahası, bu kriptoların farklı amaçlara hizmet ettiğini kaydetti. Buna ek olarak, BTC dijital mülk olarak hareket ederken, ETH geleneksel finansı bozmaya çalışıyor.

Ayrıca, Bitcoin alımlarıyla kripto endüstrisinde boğa haline gelen Saylor, bir keresinde en iyi ikinci kripto olmadığını söyledi. Ancak görünüşe göre ETH konusundaki fikrini değiştiriyor. İlk olarak, Ethereum’un piyasa değerine göre en büyük ikinci kripto olduğunu belirtelim.

Ayrıca, Michael Saylor dedi ki,

“Binalarınızı sağlam bir granit temel üzerine inşa etmek isteyeceksiniz, bu nedenle Bitcoin sonsuza kadar dayanacak şekilde yapılmıştır – yüksek bütünlük, çok dayanıklıdır. Ethereum, borsaları ve finans kuruluşunu kaydileştirmeye çalışıyor.”

Röportajda Saylor, farklı kriptoların birçok amaca hizmet ettiğini söyledi. Ancak dijital varlık alanına yeni başlayanların bu ayrıntıları görmesi zaman alabilir. Saylor, “Piyasa bunları anlamaya başladıkça herkes için bir yer olduğunu düşünüyorum” diye ekledi.

Bu, MicroStrategy’nin bilançosuna ETH ekleyeceği anlamına mı geliyor? Zaman bize yakında gösterecek.

Geçen hafta MicroStrategy Inc., daha fazla Bitcoin satın almak için hurda tahvil satışının boyutunu artırdı ve yüksek getirili piyasada 500 milyon dolarlık banknot sattı. Resmi duyuruya göre, notlar nitelikli kurumsal alıcılara özel bir teklifle satılacak.

MicroStrategy, Bitcoin’i elinde tutan en iyi kurumsal isimlerden biridir. Buna Jack Dorsey liderliğindeki Square Inc., Tesla Inc ve daha fazlası dahildir.

Kaynak: https://coinquora.com/michael-saylor-has-changed-his-mind-on-ethereum/

Add a comment