MicroStrategy: Bitcoin Yaşam Boyu Bir Dönüşümdür

MicroStrategy: Bitcoin Yaşam Boyu Bir Dönüşümdür

Kripto Para Haberleri
Mart 19, 2021 tarafından Aleyna YILMAZ
741
MicroStrategy CEO'su Michael Saylor, Bitcoin'i ömür boyu bir dönüşüm olarak gördüğünü açıkladı. Angelo Roberts ile yeni bir Aile Ofisi röportajı sırasında söyledi.
268_v2
  • MicroStrategy CEO’su, Bitcoin’in ömür boyu bir dönüşüm olduğu konusundaki düşüncelerini açıkladı.
  • Görüşme sırasında Michael Saylor, en iyi zaman ve para kullanımının bitcoin satın almak olduğunu söyledi.
  • CoinGecko’ya göre Bitcoin fiyatı şu anda 58.089 dolar seviyesinde.

MicroStrategy CEO’su Michael Saylor, Bitcoin’i ömür boyu bir dönüşüm olarak gördüğünü açıkladı. Angelo Roberts ile yeni bir Aile Ofisi röportajı sırasında söyledi. Saylor, Bitcoin satın almak için neler yapılabileceğini vurguladı. Bunun nedeni, Bitcoin’in iyi bir fiat aracı olduğunu düşünmesidir. Dedi ki,

“Dolayısıyla, para ve zamanı kullanmanın en önemli yolu Bitcoin’e yatırım yapmaktır çünkü ömür boyu bir kez, 50 yılda bir, analog fiat enstrümanlarında bulunan bu 200 trilyon dolarlık paranın hepsinin şifrelenip dönüştürüldüğü bir dönüşümünüz var. Termodinamik olarak sağlam bir dijital enstrüman. Vakit nakittir. Paranızı Bitcoin’e dönüştürün.”

Dahası, MicroStrategy, sadece birkaç hafta önce BTC’ye 2,2 milyar USD’nin üzerinde yatırım yaptı. Ayrıca 205 Bitcoin daha satın aldılar ve bu da mevcut toplam tutuşlarını artırdı. Şimdi, Microstrategy’nin hazinesinde toplam 91.326 BTC var. Elde ettikleri BTC toplam değeri 5 milyar doların üzerindedir. Saylor, satın alma işlemlerinin ortalama tutarının BTC başına 24,214 ABD doları olduğunu iddia ediyor.

MicroStrategy’nin 2020’deki kötü bir Bitcoin satın almasından bu yana, firma defalarca daha fazla BTC satın aldı ve birçok manşet yaptı. Şirket hala Bitcoin kumbarasını dolduruyor – en sonuncusu 262 BTC’lik 15 milyon dolarlık satın alımıydı.

Kaynak: https://coinquora.com/microstrategy-bitcoin-is-a-once-in-a-lifetime-transformation/

Add a comment