MicroStrategy Daha Fazla Bitcoin Satın Aldı

MicroStrategy Daha Fazla Bitcoin Satın Aldı

Kripto Para Haberleri
Mart 7, 2021 tarafından Aleyna YILMAZ
712
Microstrategy, 2020'deki ilk bitcoin alımlarından bu yana sürekli olarak haberlerde yer aldı. Şimdi, firma tekrar 10 milyon dolara 205 Bitcoin satın aldı.
microstrategy-to-offer-400-million-in-bonds-to-buy-more-bitcoin
  • Microstrategy, varlıklarını artırmak için ek olarak 205 bitcoin satın aldı
  • Firma, BTC başına ortalama 48.888 dolar fiyatla 10 milyon dolar nakit ödedi.
  • Microstrategy CEO’su, firmanın şu anda toplam 91.064 bitcoin tuttuğunu söyledi.

Microstrategy, 2020’deki ilk bitcoin alımlarından bu yana sürekli olarak haberlerde yer aldı. Şimdi, firma tekrar 10 milyon dolara 205 Bitcoin satın aldı.

Microstrategy CEO’su Michael Saylor’a göre, firma şu anda toplam 91.064 Bitcoin’e sahip. Bu miktar, yazı yazılırken bitcoin fiyatına göre yaklaşık 4,5 milyar dolar değerindedir. Saylor’a göre, bitcoinleri bitcoin başına ortalama 24,119 dolardan satın aldılar.

Ocak ayında Saylor, Bitcoin konusundaki iyimserliğini dile getirdi. O zamanlar 2021’in Bitcoin için iyi bir yıl olacağını söylemişti. Bir CNBC röportajında, o sırada Bitcoin satın alımlarına olan güvenini gösterdi.

Şimdi, aynı güven, firmanın sürekli olarak bitcoin almaya başladığını ve hatta saniyede 2000 dolar değerinde bitcoin satın alma planlarını bile ortaya koyduğunu gösteriyor.

Birçok kurum ilgi göstermeye ve satın almaya devam ettiği için Bitcoin piyasası bu yıl daha da yükselişe geçecek gibi görünüyor.

MicroStrategy şu anda önde gelen kurumsal analitik platformuna sahip, halka açık en büyük bağımsız iş zekası şirketidir.

Kaynak: https://coinquora.com/microstrategy-buys-more-bitcoin-again-205-btc-in-total/

Add a comment