Örümcek Adam NFT’si Satıldı

Örümcek Adam NFT’si Satıldı

Kripto Para Haberleri
Şubat 19, 2021 tarafından Ali Bertay SOLAK
820
Marvel çizgi roman sanatçısı Kubert tarafından tasarlanan Spider-Man NFT'si 12.75 ETH karşılığında satıldı.
örümcek adam

Marvel çizgi roman tasarımcısı Adam Kubert tarafından tasaranan Örümcek Adam Değiştirilemez Token’ı (NFT), geçtiğimiz günlerde satıldı. Ethereum tabanı kullanılarak satarlanan bu NFT’nin fiyatı 12.75 ETH’ydi.

Profesyonel Marvel çizgi roman sanatçılarının tasarlardığı ve bir NFT pazarında bazılarını satışa koyduğu ürünlerden biri olan Örümcek Adam NFT’si satıldığı anki fiyata göre yaklaşık 174 bin Türk Lirası karşılığında satıldı. Marvel çizgi roman sanatçılarının tasarladığı diğer NFT’leri buradan görebilir ve inceleyebilirsiniz.

Yapılan duyuruya göre; profesyonel marvel çizgi roman sanatçıları, yalnızca 25 adet Marvel NFT’si oluşturacak ve bunların hepsini, NFT satmayı mümkün hale getiren platformlardan biri olan Portion.io’da satışa sunacak. Portion’un amacı, zamanla ilginin artacağına inandığı NFT’leri kendi üzerinde birleştirebilmek ve sanatın dijitale taşınmasını mümkün kılmak.

Sektördeki en tanınmış isimlerin eşsiz sanat eserleri, kitapları, çizimleri ve daha fazlası burada bulunabilir. Zamanla platformumuzun, sanatla dijital altyapının birleştiği yer olacağına inanıyoruz.

Portion.io

Add a comment