Peter Schiff: Sadece Dogecoin Değil, Bütün Kripto Paralar Şaka

Peter Schiff: Sadece Dogecoin Değil, Bütün Kripto Paralar Şaka

Kripto Para Haberleri
Nisan 18, 2021 tarafından Aleyna YILMAZ
848
Euro Pacific Capital Inc.'in CEO'su ve baş küresel stratejisti Peter Schiff, kriptoları şaka olarak nitelendirdi.
ErdNDrUXIAIUS4a
  • Peter Schiff, kripto para birimlerini şaka olarak nitelendirdi.
  • Peter Schiff’in tweet’i Dogecoin ATH’yi vurduktan bir gün sonra geldi.
  • DOGE bir günde %150’den fazla artış gösterdi.

Euro Pacific Capital Inc.’in CEO’su ve baş küresel stratejisti Peter Schiff, kriptoları şaka olarak nitelendirdi. Aynı zamanda Amerikalı bir finans yorumcusu, borsacı ve radyo kişiliğidir.

16 Nisan’daki tweetine göre, Peter Schiff şunları söyledi:

Sorun şu ki, Kool-Aid içenler henüz anlamıyor. İroni, Schiff’in Dogecoin’in Bitcoin olarak bilinen şakanın can alıcı noktası haline gelebileceğini söylemesidir.

Ek olarak, gülmek yerine Bitcoin ‘HODLers’ın ağlayarak bırakılacağını söyledi. Peter Schiff’in tweet’i, Dogecoin’in ATH’yi vurmasından bir gün sonra geldi ve bir günde %150’den fazla yükseldi.

Ayrıca, 2021’de Bitcoin’in Dogecoin’e karşı değerinin %97’sini kaybettiğini de sözlerine ekledi. Üstelik piyasanın konuştuğunu da kaydetti. Dogecoin Bitcoin yiyor.

Bitirmek için, Bitcoin’in altından daha iyi olduğunu iddia eden Bitcoin pompacılarının Dogecoin’in Bitcoin’den daha iyi olduğunu kabul etmesi gerektiğini söyledi. Bunun nedeni Dogecoin fiyatının altından daha fazla yükselmesidir.

Peter Schiff, Peter Schiff Show’da Dogecoin hakkında konuşacağını da bildirdi. Gösterinin adı ‘Dogecoin the New Bitcoin’dir.

Kaynak: https://coinquora.com/peter-schiff-all-cryptos-are-jokes-not-only-dogecoin/

Add a comment