Reddit’te Kangal Token Etkinliği

Reddit’te Kangal Token Etkinliği

Kripto Para Haberleri
Mart 8, 2021 tarafından Ali Bertay SOLAK
778
Ünlü sosyal paylaşım platformu Reddit üzerinden bir Kangal Token etkinliği düzenleniyor.
kangal token

Türk yazılımcılar tarafından geliştirilen meme tokeni Kangal Token, geçtiğimiz günlerde yaşadığı büyük artışla beraber adından söz ettirmişti. Ünlü sosyal medya platformu olan Reddit’te bir Kangal Token etkinliği başlatıldı. Etkinlik, 8 Mart saat 20:00’da sona erecek.

Etkinliğin amacı açık bir şekilde anlatılmıyor fakat Kangal Token’ın tanınmasına yardımcı olduğu kesin. Ethereum ve Binance Smart Chain ağları üzerinden işleme açık olan Kangal Token’ın yalnızca Binance Smart Chain üzerindeki bilgileri Reddit üzerindeki bu etkinlikte kullanılıyor. Etkinliğin yaratıcısı, bu durumu Ethereum ağ ücretlerinin yüksekliğinden dolayı olduğunu söylüyor.

Etkinlikte, Reddit’teki konu başlığı altında internet şakaları (memeler) paylaşılması isteniliyor. Kullanıcılar, paylaşılan bu memeleri upvote ediyor ve en fazla upvote alan üç meme arasında etkinliği düzenleyenlerin cüzdanında belirtilen miktarda Kangal Token eşit biçimde bölünüyor. Meme yaratmak istemeyenler de söz konusu cüzdana Kangal Token göndererek katkıda bulunabiliyor.

Bu yazının yazıldığı saatlerde etkinlik cüzdanı içerisinde 51 milyon Kangal Token bulunmakta. Bu miktar yaklaşık olarak 17 bin Türk Lirası’na tekabül ediyor.

Add a comment